שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

היתרונות של התקנת גלגלון לכיבוי אש באופן מקצועי


אלפיין

חברת אלפיין סיסטמס נוסדה בשנת 1985. אנו עוסקים במתן פתרונות כוללים בנושאי בטיחות ומאז הקמתה החברה עובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר המאופיינים ברמת ביצוע גבוהה,טכנולוגיה מתקדמת וכח אדם איכותי. הכנסו אלינו להתרשמות.

 
 

היתרונות של התקנת גלגלון לכיבוי אש באופן מקצועי

גלגלון כיבוי אש הינו חלק בלתי נפרד ממערכת גילוי וכיבוי אש

גלגלון כיבוי אש הינו צינור גמיש וארוך, המחובר בקצהו האחד למקור מים ובקצהו השני מותקן מזנק. בעזרת צינור זה ניתן להתיז מים למרחק רב ובעוצמה גבוהה ביותר, ובדרך זו להתמודד עם שריפות גם כאשר אין אנו יכולים להתקרב למקור השריפה.

אז מהם היתרונות של התקנת גלגלון כיבוי אש באופן מקצועי?

·         בטיחות: אחד היתרונות הבולטים בהתקנה מקצועית של גלגלון כיבוי אש הוא הרווח הבטיחותי בכך. אמנם השימוש בגלגלון כיבוי אש פשוט ביותר, כך שכל אחד יכול לעשות זאת, אולם ההתקנה לא. התקנת גלגלון כיבוי אש דורשת מקצועיות ומיומנות בכדי שתתבצע כראוי, ובכדי שהגלגלון יעבוד בצורה טובה ובטיחותית וישרת אותנו נאמנה בשעת הצורך.

·         התקנת גלגלון כיבוי אש מתאים: ישנם סוגים שונים של גלגלונים לכיבוי אש, ויש להתאים את הגלגלון שאנו מתקינים למבנה עצמו מבחינת גודל, חומרים מהם עשוי המבנה, לחץ המים, המרחק עד הגלגלון הבא ועוד.התקנת גלגלון כיבוי אש על ידי בעל מקצוע תסייע לנו רבות, והמומחה יוכל לעזור לנו בבחירת הגלגלון המתאים עבורנו, כמו גם בהתקנתו במקום הנכון ובצורה הנכונה, כך שיעמוד לשירותנו כשנצטרך.

·         עמידה בתנאי החוק: ישנם חוקים רבים הקובעים על מי להתקין גלגלון כיבוי אש ובאיזו צורה, ולא כל בעל עסק או מבנה מודע אליהם. בעל מקצוע יכול לסייע לנו בהתקנת הגלגלונים לפי הנדרש בחוק, בכדי שאנו נוכל לקבל רישיון עסק בהקדם וכן לדאוג לבטיחות העסק או הבניין והאנשים הנמצאים בו. חשוב לציין כי התקנת גלגלונים שלא לפי החוק תגרור קנסות גדולים, כמו גם את הצורך בשינוי מקום הגלגלונים, הוספת גלגלונים או החלפת הסוג לפי הנדרש בחוק.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה