שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

טיולים קולינריים- יאללה זורמים


גיל להב
 
 

 

- גם לימודי מדעי הרוח לא היו קלים, על אחת כמה וכמה במידה ומדובר בשנה הראשונה שהיא שנה מלאת מבואות מתישים. כאשר הייתה חופשה קצרה בת כמה ימים הציע לה ידיד קרוב להצטרף אליו ואל משפחתו לטיול. הוא סיפר לה כי מדובר על סיורים שונים הניתנים במסגרת טיולים קולינריים. נטע לא חשבה שהטיול יתאים לה במיוחד אך היא חיבבה את אנטון ואת משפחתו והסכימה. כמו כן, היה לה רצון עז לשבור מעט שגרה ולצאת מהעיר.

טיולים קולינריים- בארץ, כאן קרוב

נטע שאלה את ידידה אנטון מה זה בדיוק סיורים קולינריים ואיפה נעשה הטיול. אנטון ענה לה כי מדובר על טיולים מאורגנים בארץ. ההורים שלו תמיד יוצאים לטייל באמצעות טיולים מאורגנים בארץ, הם לא אוהבים לתכנן, הם מהאנשים שזורמים, היא הרי מכירה אותם, אמר וקרץ לה. הוא הוסיף  כי מדובר על טיול בנצרת אשר משלב סיור קולינרי. "סיורים של טעימות זה כיף", אמר לה והוסיף כי היא חייבת לנסות. היא שאלה אם זה במסגרת טיולי משפחות והוא ענה לה שכן. פעם יצאה נטע לטיול במסגרת ימי גיבוש לעובדים. אז הם נסעו לדרום. היא זכרה את הטיול לטובה, הוא אפשר לה להכיר את הצוות עימו עבדה. בנצרת נטע עוד לא הייתה אף פעם והעיר התקשרה אצלה ללימודים בשל חיי הדת הקיימים בה.

במהלך הסיור הם למדו על גידול והכנת בשר, טיילו בשווקים וביקרו בחנות תבלינים בת מאתיים וחמישים שנה. נטע ממש נהנתה ללמוד כיצד לבחור דגים וגבינות. נוסף על כך היא למדה להתמקח והוריו של אנטון היו גאים בה, בזכותם השיגו נתח עסיסי וטרי של דג במחיר פנטסטי. כאשר ביקרו כולם בכנסייה היפיפייה ובבית אפנדים המפואר והעשיר הרגישה נטע שמחה רבה על שיצאה אל הטיול. בהמשך שמעה הקבוצה סיפור על מריה והבשורה והמטיילים למדו היכן התגורר ישו. כמו כן ביקרו המשפחות בכנסיית בית הכנסת, במסגד הלבן וכולם קיבלו הסבר על הערבים אשר גרים בנצרת והבינו מדוע הם נחשבים לאליטה.

נטע ואנטון הצטלמו וטעמו, הריחו וצחקו. כמו כן הם התיידדו עם ילדי המשפחות הנוספות. שניים מהם היו בני גילם ועוד שלושה היו ילדים. למשפחה אחת היה ילד אשר התגורר בסמוך לנטע וכאשר שמעה אם המשפחה כי נטע סטודנטית לתואר ראשון באוניברסיטה היא הציעה לה לתת שיעורים פרטיים לבנה. "הוא לא טוב בהיסטוריה" סיפרה לה האם ונטע הסכימה בשמחה.

נטע שמחה שיצאה לטיול. היא הסכימה עם אנטון כי טיולים קולינריים הם אופציה מרתקת. כמו כן היא חשבה כי יהיה נחמד לחגוג לאמא שלה יומולדת במסגרת טיול שכזה אשר משלב טעימות, תרבות ועניין.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה