שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

יום גיבוש לעובדים יהפוך את מקום העבודה לנחשק יותר


גיל להב
 
 

יותר מכך, כשיש במקום העבודה אוירה של גיבוש ולכידות, העובדים נהנים יותר ממקום העבודה ושמחים לבוא אליו. האחדות הזאת שיוצרת מעין פטריוטיות מקומית למקום העבודה היא תנאי חשוב לעבודה יעילה, למוטיבציה גבוהה ולעובדים מרוצים. אחת הדרכים הנפלאות לכך היא ארגון יום גיבוש לעובדים. אם מעולם עוד לא דאגתם ליום כזה, הגיע הזמן שתעשו זאת. יום גיבוש לעובדים שיאורגן כהלכה יהפוך את העובדים למרוצים ויצור חוויות משותפות אשר ימשיכו לדבר עליהן עוד ימים רבים, או לפחות עד היום הבא בו תפעלו למען גיבוש העובדים

. גיבוש לעובדים: סיורים קולינריים ישמחו כל אחד

איך מתחילים במלאכה? הרי יש אינסוף אפשרויות לימי כיף בסגנון הזה. אם העובדים שלכם הטרגוניים, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה בהתאמת נושא יום הגיבוש לעובדים. המכנה המשותף היחיד שיהווה ללא כל צל של ספק יום מוצלח הוא גיבוש לעובדים באמצעות טיולים מאורגנים בארץ. טיולים כאלה לא מצריכים מכם דבר כמנהלים וסופסוף גם אתם יכולים להתרווח וליהנות. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיוועץ במדריך מקצועי ולבחור ביחד איתו את הסיור הרצוי בארץ. הצלחה שלכם תגרום להגשמת היעוד של יום גיבוש לעובדים.

כולם אוהבים לאכול ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שבחירה בדרך של סיורי אוכל היא בחירה חכמה וטובה לשם גיבוש העובדים שלכם. לדוגמא, סיור בשוק מחנה יהודה או בשוק הכרמל, מהווים סיורים צבעוניים, ססגוניים וחגיגיים בשביל כל מי שלוקח בהם חלק. רק תדמיינו לעצמכם את הריחות, הטעמים והצבעים שהחושים שלכם יקלטו בבת אחת. טיול בנצרת הוא דרך נוספת לשלב גם סיור אוכל וגם טיול היסטורי החושף את המטיילים לתרבות אחרת, לעם אחר ולמאכלים שמהווים המשך אותנטי לסמלים התרבותיים האחרים שתפגשו בהם. העובדים שלכם יודו לכם בשמחה על יום גיבוש מסוג כזה.

ארגוני עובדים אחדים הבינו כבר מזמן את הייחודיות שבטיולים כגורם מלכד ומגבש והם מספקים אפשרויות נרחבות של טיולים מאורגנים מסוגים שונים.

יום גיבוש לעובדים: כך תעשו את זה נכון

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון בעת ארגון יום גיבוש לעובדים. אם אכן הוחלט על טיול מאורגן, צריך לבחור היטב את המדריך ולהתאים את סוג הטיול לאופי הקבוצה. רצוי לחשוב על פעילות מגבשת אשר תיעשה בזמן הנסיעה באוטובוס או במקום שאליו תגיעו, כדי להעמיק את הגיבוש ותחושת האחדות של העובדים המטיילים. דאגו לצלם תמונות מהטיול כדי לאפשר לחוויות שתצברו בטיול להמשיך ולחלחל לתחושה הנעימה בימים שאחרי יום הגיבוש, בשגרת העבודה. ארגנו יום גיבוש מהנה ומשמח ותגרמו אושר רב לעובדים שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה