שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

יתרונות שונים של מייבשי ידיים


ליאור מרון

ליאור מרון

 
 

 

מייבשי ידיים הם בעלי יתרונות שונים שהופכים אותם לאטרקטיביים, מייבשי ידיים מיועדים לחדרי שירותים ציבוריים. מייבשי ידיים מחוברים לחשמל דבר שמקנה להם זמינות בכל עת.

חברות רבות בעולם וגם בישראל בחרו להשתמש במייבשי ידיים חשמליים.

מייבשי ידיים מתאימים בין השאר ל- מרכזי קניות, בתי מלון, בתי חולים, אולמות, מגרשי ספורט, מוסדות חינוך, מרכזי ספורט, מסעדות, בתי קפה, תחנות רכבת, תחנות אוטובוס מרכזיות, שדות תעופה ועוד.

 

היתרונות השונים של מייבשי ידיים

בזכותם של מייבשי ידיים חשמליים כבר לא זקוקים לרכוש מגבות נייר, לא צריך לאחסן את מגבות הנייר, לא צריך לרוקן את מגבות הנייר שנזרקו לפח בחדר השירותים לפח אשפה שנמצא ברחוב.

כיום ישנם שני סוגים של מייבשי ידיים אשר מחוברים לרשת החשמל, הראשון הוא מייבשי ידיים חשמליים רגילים והשני הוא מייבשי  ידיים חשמליים שהם סילוניים.

חשוב לדעת שמייבשי הידיים החשמליים חסכוניים בכתשעים אחוזים לעומת השימוש במגבות הנייר, משום שהם לא צורכים הרבה חשמל ומופעלים בכל שימוש רק למספר שניות ספורות.

הם ידידותיים לסביבה בגלל שכעת לא צריכים לכרות את היערות על מנת לייצר מגבות נייר, וגם לא צריך כבר לפנות את מגבות הנייר המשומשות במשאיות אשפה לאתרי איסוף הפסולת.

 

מקומות שעושים שימוש במייבשי ידיים חשמליים

חברות רבות במדינת ישראל וגם בשאר העולם בחרו בפתרון של מייבש ידיים חשמלי לחדרי שירותים ציבוריים. חברות ישראליות אשר בחרו בפתרון של מייבש הידיים החשמלי: קניון מול הים שבאילת, רשת בתי המלון ישרוטל, חברת התרופות טבע, בנק הפועלים, מרכזי הקניות של עזריאלי, מרכזי הקניות של מליסרון, רשת המרכולים מגה, בית החולים הדסה עין כרם, בית החולים גהה, בית החולים רמב"ם, אולמות האירועים של חברת גני אורנים, חברת מוצרי המזון אסם, חברת מוצרי המזון קבוצת שטראוס, חברת הירקות הקפואים סנפרוסט, רשת בתי הקפה גרג קפה, רשת בתי הקפה ארומה, רשת המסעדות BLACK, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, הסוכנות היהודית, חברת החשמל, רשת אולמות הקולנוע סינמה סיטי, חברת החדשות של ערוץ 10, מרכזי הספורט והשיקום של בית הלוחם, בית החולים הפרטי אסותא.

 

מידע שחשוב להכיר

1. מייבש ידיים חשמלי בשירותים אשר משתמשים בו מאתיים פעמים בכל יום יביא לחשבון חשמל חודשי של 6 ש"ח בלבד.

2. ההוצאה השנתית בשביל מגבות נייר לייבוש ידיים בשביל חדר שירותים ציבוריים אשר הוא ממוצע בגודלו הן כ- 4,000 ש"ח.

3. בניין משרדים בן חמש קומות, גורם בשנה אחת בלבד, לכריתה של 100 עצים בשל שימוש במגבות ידיים מנייר בחדרי השירותים הציבוריים שבבניין.

4. בבית קפה קטן הצריכה של מגבות נייר לניגוב ידיים בשירותים, במשך שנה אחת, מביאה לידי כריתה של שניים עשר עצים.

 

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה