שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

כיצד פועלות משאבות ביוב


גלעד אבנרי

חברת אבנרי שאיבות מספקת שירותי שאיבה מסוגים שונים, ומתמחה בעבודות ביוב, כולל טיפול ואחזקה.

 
 

כיצד פועלות משאבות ביוב:

התמודדת עם שאיבת בור ביוב היא אף פעם לא נעימה. אך כיום אנו כמעט ולא נאלצים להתמודד עם מצב שכזה. כיום קיימות חברות אינסטלציה רבות המספקות שירותי ביובית מגוונים המאפשרים לשאוב בור ביוב במהירות הבזק.

שאיבת בור ביוב אינה מתבצעת באופן ידני. היא דורשת כוח ופיזי רב ויכולת הכלה גדולה בכדי לנקות ולשאוב את בור הביוב. פעולת השאיבה מתבצעת על ידי ביובית. הביובית היא משאית הנושאת עליה מיכל גדול המחולק לשניים. חלק אחד מיועד לצינורות השאיבה אשר תפקידם לשאוב את הפסולת. הצינורות פועלים בצורה מהירה ויכולים לשאוב אלפי ליטרים בדקה. בנוסף, הביובית מסוגלת להכיל למעלה מ-20 קוב של פסולת. במיכל השני ישנם צינורות מים אשר מופעלים כאשר צינורות השאיבה לא פתרו את הבעיה. צינורות המים משחררים לחצי מים בעוצמה חזקה מה שיוצר ואקום ושוטף את בור הביוב מכל פסולת שהייתה בו ופותח כל סתימה. בסיום פעולת הביובית בור הביוב יהיה נקי ומצוחצח.

מרבית העבודה של שאיבת ביוב נעשית באמצעות הביובית אך היא דורשת לא פחות משני פועלי אינסטלציה. זאת כדי להבטיח שמערכת השאיבה תותקן באופן תקין על פתח הביוב. כדי לבצע עבודה זו נדרשת פעולה ידנית רבה הכוללת לומים, פטישים גדולים, מברגים ועוד כלי אינסטלציה רבים. בנוסף, בתום השאיבה על האינסטלאטורים לדאוג לניקוי השטח כדי שלא יישאר מלוכלך ומזוהם.

חברות גדולות אשר במפעלן יש פתחי ניקוז המנקזים פסולת דביקה ושומנית, עושות שאיבת בור ביוב לעיתים תכופות. אם לא יעשו כן, יוצרו סתימות בבור הביוב של המפעל ולא תהיה ביכולתו לתפקד באופן סדיר ושוטף. לכן, אם אתם בעלי מפעל חשוב שתדאגו לבצע שאיבת בור ביוב כדי שלא תיווצר סתימה בביוב המפעל שתוציא אותו מתפקודו השוטף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה