שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2227
מאמרים: 7186
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 
הצילו, חולדה נשכה את בני – מה עושים? מחלקת המכרסמים היא אחת המחלקות המוכרות בהיותה מזיק טיפוסי ובעל חיים לא רצוי שמהווה אחת הסיבות העיקריות להזמנתה הדחופה של חברת הדברה מורשית. הרצון ללכוד את המכרסם והצורך להרחיק אותו – לעתים הוא לא רק רצוי אלא ממש מחייב.
המשך קריאה
מנדף מקצועי מסוגל למלא את ייעודו ותפקידו רק כאשר הוא נקי. יש לבצע ניקוי מסודר של מנדפים ולהסיר את שכבות השומן והלכלוך הקשה שמצויים לאורך התעלות. במידת הצורך ניתן גם להזמין שירותי ניקוי המיועדים להסרה של שכבת השומן המופיעה על גבי החלק החיצוני של המתקן. לסיכום, מנדף למסעדה משחרר עשן ורמת המקצועיות שלו נמדדת באופן שבו הוא מאפשר עבודה בסביבה נקייה. כדאי לבצע התאמה אישית של המנדף ולא לשכוח התקנה מקצועית לצורך עמידה בתקנות כיבוי אש. 
המשך קריאה
ישנם יתרונות רבים להתקנת גלגלון כיבוי אש באופן מקצועי כאשר מדובר בשמירה על בטיחותנו, כדאי שנתייעץ עם בעלי מקצוע. התקנת גלגלון כיבוי אש באופן מקצועי יכולה לסייע לנו בהשגת מערכת כיבוי האש הטובה ביותר עבר הבניין שלנו וכתוצאה מכך בשמירה על חיי אדם וטיפול בשריפות במקרה הצורך.
המשך קריאה
בחירת גלאי עשן מי שרוצה לנצל את היתרונות של הגלאי צריך לבחור אותו בצורה נכונה. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום של גילוי אש ולהשוות בין מערכות גילוי לפי המפרט הטכני. ההבדלים העיקריים הם בין התקנים ידניים, גלאי עשן אופטיים, גלאי קרן, גלאי יניקה, גלאי חום וגלאי להבה. חשוב להתאים את הגלאי לאופי המבנה ולרמת הסיכון. התקנת מערכות גילוי אש ועשן מתבצעת בהתאם להנחיות של ארגוני הכיבוי וההצלה. תצורת המערכת לדוגמא נקבעת על פי סוג המתקן המוגן, צורת המבנה, שעות האכלוס, החלוקה הפנימית של החלל ועוד. ככל שהגדרת התצורה מתבצעת בצורה טובה יותר, כך ניתן להעלות את הסיכוי לכך שהגלאי יסייע במצבי מצוקה בלתי צפויים.
המשך קריאה
ניקיון מפעלים זו קטגוריה בתוך עולם שלם של שרותי ניקיון. ישנו הבדל בין ניקיון משרדים, ניקיון בניינים, ניקיון מוסדות ובין ניקיון מפעלים. זאת בשל העובדה כי לא ניתן לבצע את משימת הניקין במהלך העבודה, ניקיון מפעלים יבוצע בשעות הערב וזאת בהתאם לצורכי המקום.
המשך קריאה
הצורך בהוספת שרותי ניקיון במוסדות ומשרדים נובע מכך, שעובדי המקום עסוקים במתן שירות ללקוחות המוסד ועסוקים בשגרת עבודתם היומיומית כך שאין באפשרותם להתפנות או לפנות זמן לניקיון המקום. בחירת חברת ניקיון היא למעשה התקדמות של החברה ופינוי זמן העובדים למטלות השיווק והמחירות בבית העסק.
המשך קריאה
אצל חלקנו, זה קורה בניווטי לילה בצבא. אצל אחרים, בטיול עם החברים בדרום אמריקה. אצל כמה ברי מזל (או שלהפך?) זה קורה עם המשפחה, בטיול בתוך הרכב. בכל מקרה, כל אחד ואחד מאתנו מגיע לנקודה בחייו שבה הוא צריך להתמצא במקום או בדרכים מסוימות, ואין לו צל של מושג איפה הוא נמצא. מדובר ביציאה המוחלטת מאזור הנוחות שלנו, ומרבית בני האדם עושים כל שביכולתם כדי לא לצאת מאזור הנוחות שלהם. 
המשך קריאה
ניקיון משרדים בכפר סבא, מאפשר לעבוד בסביבת עבודה שהיא נעימה, כי אנשים נמצאים מדי יום, שעות לא מעטות, במשרד שבו הם עובדים. ניקיון משרדים, חשוב שיבוצע בעזרת אנשים מיומנים, שמבצעים את העבודה מהר ובאיכות גבוהה. ניקיון המשרד, מאפשר לעובדיו, להיות פוריים ויעילים.
המשך קריאה
ניקיון משרדים, ניקיון בניינים, ניקיון בתים, זו למעשה משימה עבור חברת ניקיון רצינית. חברות ניקיון רבות ישנם בשוק, אך צריך לדעת לבחור את חברת ניקיון הנכונה, זו שתגיע ותפתור את בעיית הניקיון או השרות שקיבלתם עד עתה. בעת בחירת חברת ניקיון יש לשים לב, לוותק, לסוג העובדים שהיא מעסיקה, לתוקף רישיון, אפשר כמובן לבקש ממליצים. בחירת חברת ניקיון זו משימה שבמידה ותעשה באופן יסודי, ניתן לומר כי הכנסתם שלווה למקום העבודה.
המשך קריאה
שזירת פרחים הפכה לאמנות, ובאמנות כמו באמנות, אין דבר כזה שאין דבר כזה
המשך קריאה
1-10 מתוך 38 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה