שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

מרפאה וטרינרית


יוסף חמו
 
 

בכל שכונה נורמלית וממוצעת כיום תמצאו את המרפאה הוטרינרית שעובד בה וטרינר תורן במקרה ומדובר בשכונה קטנה ומספר מרפאות וטרינריות הכוללים לפעמים ממש מרכז וטרינרי גדול שעובדים סו מספר גדול של וטרינרים מומחים, במקרה ומדובר בשכונה גדולה יותר .שהתושבים רגילים לבוא אליה ולטפל בה בחיות המחמד שלהם. בלי שהתושבים שמו לב בכלל פתאום הם מוצאים את עצמם שאין בכלל מרכז קניות שאין בו לפחות מרפאה וטרינרית אחת.
וכל זה למה? כל העניין הזה של ריבוי המרפאות הוטרינריות נוצר כי היה ביקוש לכך.
אין ספק שהישראלים אוהבים מאוד חיות וכל משפחה ממוצעת מגדלת איזה חיית מחמד אחת לפחות או כי אחד מבני הזוג מאוד אוהב חיות או וזה המצב ברוב המקרים ...מגדלים את חיות המחמד בשביל הילדים.לגדל ילדים עם חיות מחמד זה דבר מעלה ודרך מצוינת לפתח את יכולות הנתינה והתקשורת בילדים. מה גם שילדים שגדלים בבית עם חיות מחמד יוצאים בדרך כלל ילדים בריאים יותר בנפשם ומפותחים ריגשית במיוחד ובכלל מדובר עבורם בחגיגה של ממש לקחת את הכלב לביקור מרפאה הוטרינרית השכונתית.
זאת הסיבה שכיום בכל מרכז מסחרי ומרכזי קניות שונים הממוקמים במרכז השכונה תמצאו לבטח מרפאה וטרינרית לפחות אחת שמספקת שירותי וטרינריה הכוללים, וטרינרים מומחים , חיסונים קבועים, לפעמים גם בית חולים וטרינרי, ובדרך כלל המרפאה הוטרינרית כוללת גם חניות המוכרת מגוון רחב של מוצרי וטרינריה כמו אוכל לחיות נמחמד , משחקים ביגוד ומה לא.
יש פעמים שבמרכז הוטרינרי יש אשרות גם של תיספורת חיות המחמד מה שחוסך מהמגדל את חיית המחמד להתרוצץ מהמרפאה הוטרינרית למספרת החיות השכונתית, ויש אפשרות לעשות את הכל במקום אחד.

למה חשוב כל כך הפניה לוטרינרים?

כאשר משפחה מחליטה לצרף למשפחה כלב, חתול או כל חיית מחמד אחרת הם נזקקים לשרותיהם של וטרינרים, ובהחלט דבר ראשון שהם אמורים לעשות זה לקחת את הכלב לאחד מהוטרינרים הטובים שיש באזורם.
ולא מומלץ לגשת לכל וטרינר באשר הוא. אלא לגשת לוטרינר לאחר ברור מקיף שאפשר לעשות אצל חברים ושכנים מהאזור שהם כבר מכירים את כל המרפאות הוטרנריות הקימות באזור ואת הוטרינרים העובדים במרפות וכמובן שיש מומחים יותר ומומחים פחות , בכלל מעבר למומחיותו של הוטרינרים מאוד חשוב מידת האכפתיות והאחריות שלהם, כי אם הוטרינר ידע וידרוש מהמשפחה המגדלת את חיית המחמד לבוא לביקורת מדי חודש על מנת לראוץ שהכל בסדר ושחיית המחמד מקבלת את כל החיסונים כנדרש אז הם לא יוצרכו לפנות אל הוטרינר במקרי חירום שהמצב כבר הרבה יותר קשה.
מה שבעצם נקרא רפואה מונעת, וחושב לברר ולפנות לוטרינר טוב כיעזור לכם לטפל בחיית המחמד שלכם באמצעות רפואה מונעת.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה