שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

משלוחי פרחים– מנעימים את זמנו של כל יולדת ושל כל מאושפז


linak
 
 

 

 

 
 
החיים שלנו כבני אדם החיים על כדור הארץ הזה מורכבים מרגעים קטנים וגדולים בחיינו. ישנם רגעים טובים יותר, יש רגעים שהיינו מעדיפים לשכוח וישנם רגעים שהם בתחום האפור – כמו למשל לידה. היולדת בוודאי הייתה מעדיפה לשכוח את הלידה עצמה, על כל הסבל והייסורים הכרוכים בה, אך התוצאה היא כל כך טובה ויפה שבוודאי הייתה מוכנה לחזור עליה שוב – רק בעוד כמה שנים ולא מיד, אם אפשר.
 
 
 
בתי החולים מלאים ברגעים כאלה, טובים ויפים ורגעים פחות נעימים שעדיף שיעברו כמה שיותר מהר. אך אין ספק שבתי החולים עושים כל שביכולתם להנעים את שהותו הלא נעימה כל כך של החולה בשעריהם ולכן מותירים כניסת מבקרים לחדרי האשפוז ואפילו הכנסת פרחים ודברי מאכל ומתיקה. לעיתים, גם מה שלא הכי בריא לגוף האדם בריא לנפש וזה עדיף.
 
 
 
כאשר נשים יולדות הן מאושפזות בבית החולים גם כמה ימים לאחר הלידה, רק כדי לעקוב אחר מצבן הרפואי לאחר הלידה. במהלך הימים הללו שבהן מתאוששת היולדת מן הייסורים והתופת שעברו עליה באים לבקרה מבקרים רבים ובידיהם מתנות לרוב. רבים מביאים עמם בובות ופרחים.
 
 
 
משלוחי פרחיםהמיועדים לאנשים המאושפזים בבתי חולים הם נושא מעט מורכב. זאת משום שלא מדובר רק בזרי פרחים שיש להתחשב ביופיים ובסגנונם של הפרחים, אלא גם בסוג הפרחים הניתנים. אנשים המאושפזים בבית החולים הם אנשים חולים ולכן המערכת החיסונית שלהם אינה חזקה דיה כדי להתמודד עם מפגעים קטנים שעמם היא מתמודדת בכל יום ולעיתים מבלי שבכלל נשים לב ונמשיך כרגיל בחיינו. אך כאשר אנו חולים אין המצב כך, לכן חשוב לשים לב שכאשר מתכננים משלוחי פרחים לאנשים המאושפזים בבית החולים שלא יהיה מדובר בפרחים שהחולים אלרגיים אליהם, או בפרחים המושכים אליהם חרקים שהחולים אלרגיים אליהם. הם לא צריכים את התקפת האלרגיה בנוסף לכל הצרות הפוקדות אותם כעת בכה וכה.
 
 
 
גם אם כאשר מארגנים משלוחי פרחים שידוע שאין בהם גורמי סיכון לאלרגיה, לא עבור החולה המקבל את המשלוח ולא עבור חולים אחרים השוכנים בחדר לידו, ישנם פרחים המפיצים ריח חזק מאוד והוא עלול לגרום לבחילה לחולים הרגישים גם ככה. פרחים מהסוג הזה הם פרחי הנרקיס או פרחים אחרים שלהם מפיצי ריח רבי עוצמה.
 
 
 
כאשר שואלים מומחים לארגון משלוחי פרחים מה לדעתם הדבר החשוב ביותר כאשר הם מארגנים משלוחי פרחים המיועדים לאנשים המאושפזים בבתי חולים מקבלים תשובות רבות, המיוחדות שבהן הן אלו:
 
רצוי כי משלוחי פרחים המיועדים למאושפזים לא יהיו גדולים מדי משום שהם מקבלי יותר מזר פרחים אחד והחדר שבו הם מאושפזים הוא קטן למדי.
 
כמו כן, משלוחי פרחים המיועדים לאנשים חולים צריכים להעניק אווירה מרגיעה, לכן רצוי שאלו לא יהיו משלוחי פרחים עם צבעים עזים וחזקים מדי, כמו כן שלא יהיו אלהמשלוחי פרחים עם יותר משני צבעים אחידים, כדי לא להקשות על ראייתו של החולה.                  
 
משלוח פרחים מהודר של פרחי ציון תוכלו למצוא מגוון רחב של עיצובים ודוגמאות. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה