שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

ניקיון משרדים


קלין וקליר

תודה רבה,

שמצאתם זמן לקרוא את הטיפים שלנו.

 
 

ניקיון משרדים

 מהן השירותים הניתנים במסגרת חברת ניקיון משרדים ?

השירותים הניתנים על ידי חברת ניקיון משרדים כוללת בין היתר
1.  שטיפה וניקיון הרצפה - המשרדים ידועים בתנועת אנשים מרובה הן של העובדים עצמם והן של לקוחות המשרד מה שגורם לשחיקה מהירה של המרצפות ואף בהצטברות מרובה של לכלוך, דבר המחייב טיפול וניקיון אף במהלך העבודה.
2.  ניקיון שירותי המשרד - חדר השירותים מצריך ניקיון אינטנסיבי וקפדני וזאת בשל השימוש הרב בו הן של לקוחות והן של עובדי המשרד.
3.  ריקון פחי האשפה – משרדים רבים ידועים בכמות הרבה של הניירת המצויה בה, על כן עובדי ניקיון משרדים דואגים לרוקן את פחי האשפה המצויים בתחום המשרד באופן תדיר.
4.  ניקיון אבק – ניקוי אבק של הרהיטים ושל עצמים המצויים במשרד הוא אחד מהשירותים הניתנים במסגרת חברת ניקיון משרדים.
5.  ניקיונם של חלונות המשרד באופן שוטף.- ברובם הגדול של המשרדים קיים קושי רב בניקיון חלונות המשרד הבא לידי ביטוי בגודל החלון וברמת הנגישות אליו לצורך ניקיון.
על כן, חברות ניקיון משרדים מעמידים לטובת ניקיון חלונות כלים ומכשור שמאפשר להן ניקיון חלונות באופן יסודי ובטוח.קווים נמחים בבחירת חברת ניקיון משרדים:

טרם בחירת חברת ניקיון במרכז מתוך מבחר עצום של חברות ניקיון, יש לאמוד על טיב נותני השירות, על איכות ורמת עבודתם וזאת ניתן לעשות ע"י קבלת המלצות וחוות דעת ממכרים אשר מעמידים לרשותם את אותה החברה המיועדת.

1. חברה ניקיון מומחית ומקצועית – יש לבחור  חברת ניקיון משרדים על פני עוד/ת ניקיון וזאת בשל הידע והניסיון הרב שיש לעובדי הניקיון במסגרת החברה, בנוסף עובדי חברת ניקיון במרכז מבוקרים על ידי בעל החברה אשר אומד על טיב ואופן עבודתם.
2. צוות מיומן אחראי ומסור – חשוב לבחור חברת ניקיון בהרצליה אשר המעמידה לרשותה ולרשות לקוחותיה צוות מיומן ומקצועי אשר יפעל באופן איכותי ולשביעות רצונו של הלקוח.
3. אמצעים וציוד מוביל ואיכותי – חשיבותה של חברה ניקיון משרדים  המחזיקה ברשותה את האמצעים האיכותיים והיוקרתיים הינה קריטית וחשובה אשר תשפיע ותכריעה על איכות העבודה ועל יעילותה.
4. מחיר- יש לבחור בחברה ניקיון בתל אביב המציעה את שירותיה המקצועיים במחיר הוגן ומשתלם.


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה