שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

ניקיון משרדים – מי מבצע את העבודה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

בעלי המשרדים מכירים בחשיבות ניקיון המשרד ,זה נעים להיכנס למשרד נקי ומסודר . ישנם עובדים אשר יושבים במשרדים במשך זמן רב לעומת אחרים הנמצאים שם לזמן קצר.

כל משרד באשר הוא זקוק לשירותי ניקיון ,  משרד הוא כמו בית חשבו לרגע על הבית שלכם הבית זקוק לניקיון כדי שתוכלו לחיות בצורה טובה יותר כך גם המשרד. במשרד זקוקים לשירותי ניקיון משרדים קבוע ,יש כאלה הזקוקים לניקיון משרדים קבוע ויש אחרים שמסתפקים בפעמיים בשבוע , בכל מקרה ניקיון משרדים זה דבר חשוב שעוזר לשמור גם על תדמית החברה.

בכל הקשור לביצוע העבודה של ניקיון המשרדים בכל משרד ישנם נהלים שונים המשתנים בהתאם לנהלי המקום , בדרך כלל במשרד מהסוג העמוס ישנם אנשים המוחזקים שם בקביעות כדי לדאוג לניקיון המשרד על בסיס יום יומי אותם אנשים דואגים שהמשרד יהיה נקי ומתוחזק לטובת העובדים במקום.

ישנם משרדים בהם התנאים שונים למשל מספר אנשים קטן יחסית ,לכן המקום אינו נזקק לניקיון קבוע  אלא על בסיס שעתי,במקום  כזה נהלי הניקיון שונים . ברוב המשרדים הנהלת המקום שוכרת את השירותים של חברת ניקיון ,החברה דואגת לניקוי האזור מספר פעמים בשבוע או על בסיס יומי הניקוי כולל בין השאר טיטוא המקום ,אבק במקומות הדרושים ניקוי הפחים ועוד.

ישנם מקומות בהם שירותי ניקיון המשרדים מתבצע על ידי צוות העובדים , כן אפילו במשרדים יוקרתיים ,הוחלט לערוך ניקיון באמצעות צוות העובדים. במקומות האלה עורכים תורנויות ניקיון משרדים בין העובדים כלומר נערך סבב בין כולם כך שכל אחד בסופו של דבר משתתף במטלות שנקבעו ,כל אחד שוטף את הרצפה, דואג לאבק , אחראי על פינוי הפח ועוד. כאשר מחליטים לקבוע נהלים לגבי ניקיון המשרד מי שמטפל בנושא  הם בעלי המקום בלבד אין לדבר תקנות מסוימות אלא כל מקום נוהג לפי שיקול הדעת. לסיכום במידה ואתה מתחיל לעבוד במשרד העורך סבב ניקיון בין העובדים אתה צריך להיות מיודע על כך מראש , עוד בשלב של חתימת החוזה זה חלק מהתנאים ונתון לשיקולך , חשוב מאד שתהיה מודע לזכויותך מראש.

למידע נוסף על ניקיון משרדים הקליקו כאן
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה