שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

ניקיון משרדים - ניקיון משרדים בחיפה


אייל שפע
 
 

ניקיון משרדים

המאפיין הייחודי בכל הקשור לניקיון משרדים שבשונה מניקיון בנייני מגורים למשל הוא כמות האנשים שעוברים בבניין ובמשרד בד"כ מבוקר עד ערב, בין אם מדובר באורחים ו/או לקוחות ובין אם מדובר בעובדים עצמם.
כשמדובר על ניקיון משרדים העובדה הזו הופכת את משימת הניקיון למאתגרת, שכן מחד יש לשמור על משרדים נקיים כחלק מהנראות האסתטית והמקצועית של המשרד, אולם מאידך, קשה לנהל את עבודות הניקיון שנעשה תוך כדי שהעובדים נמצאים במשרד.

בהתאם לכך ולסיבות נוספות אחרות שמיד נזכיר, מומלץ לקחת בחשבון את המאפיינים הבאים:
אזורי הניקוי של החברה
אם אתם חברה המצויה באזור חיפה והסביבה אזי כשמדובר על ניקיון משרדים כדוגמה מומלץ שהחברה תהיה מבוססת וממוקדת באזור חיפה והצפון שכן, אז הסיכוי להתמדה והגעת עובדים בזמן והפיקוח עלים באיזור ספציפי תהיה יותר ממוקדת, אם מדובר על חברת ניקיון הסיכוי רב שהערך שלכם בתור לקוחות יגבר מעצם הימצאותכם בגזרת חיפה כדוגמה

תדירות הניקיון
תדירות הניקיון הדרושה עבור המשרד – התדירות היא המאפיין הראשון שעליכם לקחת בחשבון, בטרם הפנייה לחברת הניקיון. מעבר לכך שתדירות הניקיון משפיעה ישירות על המחיר, חשוב לשלב נכון בין צרכי המשרד לבין יכולת חברת הניקיון ולהחליט מראש על אילו דברים לא תהיו מוכנים להתפשר.

גישה למשרד
למי תהיה גישה למשרד? – משרד מטבעו, כולל גם חומרים או מידע רגיש וכד', שאיננו צריך להיות נגיש בהכרח לכל עובדי הניקיון. לכן, יש להחליט על מי תהיה מוטלת האחריות לפתוח את המשרד או לנעול אותו לאחר הניקיון וכד', יש לברר כמובן מהי אמינות העובדים ועוד. אם יש דברים בתחום הזה שאינכם מוכנים להתפשר עליהם, אולי כדאי להכניס אותם לחוזה עם חברת הניקיון.

חוזה מפורט
ואם כבר הזכרנו חוזה – כשאתם מקבלים את החוזה המפורט עם הצעת המחיר מחברת הניקיון, שימו לב לפירוט השירותים הניתנים שם, למשל לאופן הניקיון של פרקטים או שטיחים, לעובדה שמחיר הניקיון הוא אחיד ולא יכול להשתנות בהתאם לכל מיני קריטריונים שאינם מקובלים עליכם ועוד.

עובדי הניקיון
האם עובדי הניקיון הם זמניים או קבועים? – עובדי ניקיון, בייחוד כששעות הניקיון הן כאשר יש כבר עובדים במשרד, הופכים מהר מאוד לחלק מהווי המקום במובן החיובי. לכן לעיתים, עובדים המתחלפים בתדירות גבוהה יכולים ליצור אווירה פחות נעימה במשרד, בייחוד כאשר חברת הניקיון לא עשתה רושם אמין מספיק, אז שווה לברר זאת.

לסיכום, פשוט שימו דגש על אמינות חברת הניקיון, אזורי השירות שלה ועל הניסיון שלה בתפעול עבודות מהסוג שלכם וכמובן, על איכות העבודה. כמו כן, זכרו לדאוג לחוזה הוגן שיכלול גם פירוט לגבי פיצוי בעת נזק שחלילה ייגרם מצד העובדים. זכרו שחברת ניקיון אמינה בד"כ מכניסה את המאפיינים הבסיסיים הללו לתוך חוזה סטנדרטי, ומעבר לכך – חוזה שמכיל מראש סעיפים המתייחסים למאפיינים הללו הוא סימן חיובי לחברה בעלת ניסיון.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה