שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

סיגריות אלקטרוניות – תחליף מושלם לסיגריות המסוכנות!


מאיה

מאיה

 
 

 

סיגריות אלקטרוניות – תחליף מושלם לסיגריות המסוכנות!

רוב ציבור המעשנים, הן בארץ והן בעולם, יודע ומכיר בוודאות את ההשלכות המסוכנות והרות הגורל של הסיגריות הקונבנציונליות וה'רגילות' שהוא מעשן. יחד עם זאת, יש לציין, כי חרף העובדה שרוב המעשנים מודעים לכך שעישון כרוני ומאסיבי של סיגריות עלול להזיק להם, לגוף ולבריאות שלהם באופן בלתי הפיך, רבים מהם כלל לא יכולים להעלות על דעתם 'לעבור' תהליך גמילה או אפילו לפצוח באחד. במילים אחרות, סיגריות אלקטרוניות הינן בדיוק הסיגריות לכל אותם מעשנים אשר 'מפחדים' או כלל לא מסוגלים לעבור תהליך של גמילה מעישון סיגריות. לפיכך, כתוצאה מן העובדה, כי סיגריות אלקטרוניות הינן תחליף מושלם לסיגריות הרגילות והמסוכנות (כראייה, יותר ויותר מעשנים 'מאמצים' אותן), במהלך המאמר המדובר נסביר כל מה שצריך לדעת עליהן.

סיגריות אלקטרוניות – מי הן ומה הייחוד והייעוד שלהן?

ובכן, כמו שכבר משתמע משמן ומעצם הגדרתן, סיגריות אלקטרוניות הינן סיגריות לכל דבר, אבל סיגריות אלקטרוניות, וכלל לא 'אנלוגיות' - מה שאומר, כי הן כלל לא כוללות בתוכן ניקוטין, טבק ומן הסתם גם לא 'מפרישות' עשן של סיגריות. כך גם מבחינת מראה, הסיגריות האלקטרוניות מאופיינות בדיוק באותו מראה של הסיגריות הרגילות והאנלוגיות. יחד עם זאת, מפאת הייעוד והמהות שלהן, סיגריות אלו הינן מעט יותר מוארכות, כוללות בתוכן סוללה אלקטרונית אשר מפעילה אותן באמצעות זרם חשמלי, כוללות בתוכן תא בעירה ייעודי (שעל חשיבותו נרחיב בהמשך), מייצרות טעם וריח אשר דומה להפליא לטעם וריח הסיגריות הרגילות ועוד. במילים אחרות, לא בכדי סיגריות אלקטרוניות נחשבות לתחליף המושלם והאולטימטיבי לסיגריות הרגילות, בין אם בעבור מעשנים אשר רוצים לחדול לחלוטין מעישון ובין אם בעבור כאלו אשר מאסו בסיגריות הרגילות, אבל כלל לא מסוגלים 'להשתחרר' מן ההרגל.

סיגריות אלקטרוניות מאופיינות במפרט הטכני וה'עישוני' הבא!

סיגריות אלקטרוניות, וזאת על מנת לממש את הייעוד והמטרות שלהן, הן מבחינת הסיגריה והן מבחינת קהל המעשנים, חייבות להיות מאופיינות במפרט הבא: תרמיל ניקוטין בדמות של פיה, תרמיל מפלסטיק אשר מורכב בסוף הסיגריה. התרמיל נועד למטרת העישון מן הסיגריה, וזאת באופן שהתרמיל כולל בתוכו חומר סופג אשר כולל לחות בטעם ובריח של תמיסת ניקוטין, תמיסה אשר 'משתחררת' בעת ביצוע פעולת העישון החשמלי / תא בעירה חשמלי אשר מייצר אדים שמדמים עשן אמיתי של סיגריה / שבב מיקרוסקופי אשר מזהה עוצמות שאיפה שבהתאמה אליהן הוא מפעיל את תא הבעירה / סוללת ליתיום ונורית הפעלה. לסיכום, רק סיגריות אלקטרוניות אשר כוללות את כל המרכיבים האמורים הינן סיגריות אלקטרוניות בכל מובן.

להלן תיאור הפעילות של הסיגריות האלקטרוניות!

בהמשך למה שנאמר לעיל, מבחינת פעילות, סיגריות אלקטרוניות 'דומות' עד מאוד לסיגריות הרגילות, רק שמהן נעדרים כל הנזקים והסיכונים הבריאותיים והרפואיים. בפועל, פעילותן של סיגריות אלקטרוניות מתרחשת באופן הבא: השבב המיקרוסקופי מופעל על ידי זרימת אוויר מאת המעשן, וזאת באופן שהוא מפעיל את התא החשמלי אשר ממיס את תמיסת הניקוטין ואת נורית ההפעלה אשר מדמה את להבת הסיגריה הנשרפת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה