שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

סיגריות אלקטרונית, המצאות וחידושים


מאיה

מאיה

 
 

 

סיגריות אלקטרונית, המצאות וחידושים 

כשאנו מגלים תפנית חדשה ,או רעיון חדש ,בהקשר של מוצר כזה או אחר, קשה לנו להאמין, זה כאילו שאנחנו עדיין לא מאמינים, שלקדמה כשרון משל עצמה. פתאום באמצע החיים, לגלות שיש פתרון עבור מחלה כזאת או אחרת, או לגלות שיש פתרון בעבור משהו שלא חשבנו מעולם שיתקיים, מעלה חיוך ועדיין יש תקווה בלב שחלומות לפעמים מתגשמים.

 

קצת על סיגריה אלקטרונית

כולם שואלים את השאלה, האם סיגריה אלקטרונית זה פטנט עובד? איך תועיל סיגריה אלקטרונית על פני רגילה? סיגריה אלקטרונית הינה התחליף המושלם לסיגריה בעלת התחלואות שכולנו מכירים, אותה סיגריה שגורמת לנו להתמכר, לטעמה ולעלויות היקרות שאנו משלים בכל שנה עבור משהו שאינו בריא. רוב האנשים רוצים להפסיק לעשן, סיגריה אלקטרונית מהווה פתרון לאנשים שקשה להם להתנתק מההליך המנטלי של השארת הסיגריה האמיתית מאחור. כולם רוצים בסופו של יום , חיים בריאים, ללא מחלות, ללא ריחות רעים וללא עישון.

 

האם הסיגריה האלקטרונית עוזרת?

כשאתם מעשנים סיגריה רגילה, אתם מכניסים לגוף 60 חומרים שמזיקים לבריאותכם, עצם הכנסת גוף זר לגוף, עלול לגרום לכם בסופו של יום למגוון של תחלואות בלתי רצויות. כשאתם משתמשים בסיגריה אלקטרונית אתם בעצם מעשנים רגילים, אותם התופעות חלות עליכם, מתנוחת היד המחזיקה את הסיגריה, מהרצון לעשן עם חברים ומהתבוננות העשן היוצא מהסיגריה. הכל אמיתי כשאתם משתמשים בסיגריה אלקטרונית, אבל, סיגריה אלקטרונית בעצם מדמה את האמיתי ומזיזה הצידה את החסרונות שיש בסיגריה רגילה. נפלא לא? פתרון מושלם לסייע לכם להגמל מעישון על פי הקצב שלכם.

 

על עלויות וסיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית זולה יותר בחמישים אחוז מסיגריה רגילה. חסכון מובהק. עם הצלחה אין להתווכח. סיגריה רגילה תספק  לכם 15 שאיפות. כשאתם מעשנים סיגריה אלקטרונית, אין הגבלה בשאיפות ואתם לא באמת חייבים לסיים את הסיגריה ולהדליק אחרת. למעשה, אתם שולטים בקצב העישון. העלות של סיגריה אלקטרונית קשור בהשקעה חד פעמית. זה מה שמבדיל סיגריה אלקטרונית מעלותן הבלתי נגמרת של סיגריות רגילות.

סיגריה אלקטרונית יכולה להתאים לעצמה את רמת הניקוטין, בהתאם למה שמתאים לכם. אם אתם מעשנים קלים או בינוניים, תוכלו להתאים לעצמכם את רמת הניקוטין בסיגריה האלקטרונית. יש שיבחרו לוותר לגמרי, על הניקוטין. השימוש בכמויות קטנות ומבוקרות של ניקוטין, יסייעו לכם להפסיק לעשן על פי הקצב שלכם, כך תנצלו מכל תופעות הלוואי הפיזיות המלוות, בכאב, עצבנות יתר וחוסר שינה וכד'.

 

עידן הסיגריה הרגילה תם ואיתה הריח הנורא, הבגדים המריחים רע, ההתמכרות ובעיקר ההתמכרות לעלויות בלתי מבוטלות. סיגריה אלקטרונית הינה הפתרון המושלם, לדמות סיגריה אמיתית, אך ללא כל החסרונות שמסביב. אז למה אתם מחכים? יש לכם את כל הסיוע של סיגריה אלקטרונית, היא כבר תסייע לכם, לגלות עולם חדש.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה