שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2387
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 
ניקיון משרדים בכפר סבא, מאפשר לעבוד בסביבת עבודה שהיא נעימה, כי אנשים נמצאים מדי יום, שעות לא מעטות, במשרד שבו הם עובדים. ניקיון משרדים, חשוב שיבוצע בעזרת אנשים מיומנים, שמבצעים את העבודה מהר ובאיכות גבוהה. ניקיון המשרד, מאפשר לעובדיו, להיות פוריים ויעילים.
המשך קריאה
ניקיון משרדים, ניקיון בניינים, ניקיון בתים, זו למעשה משימה עבור חברת ניקיון רצינית. חברות ניקיון רבות ישנם בשוק, אך צריך לדעת לבחור את חברת ניקיון הנכונה, זו שתגיע ותפתור את בעיית הניקיון או השרות שקיבלתם עד עתה. בעת בחירת חברת ניקיון יש לשים לב, לוותק, לסוג העובדים שהיא מעסיקה, לתוקף רישיון, אפשר כמובן לבקש ממליצים. בחירת חברת ניקיון זו משימה שבמידה ותעשה באופן יסודי, ניתן לומר כי הכנסתם שלווה למקום העבודה.
המשך קריאה
שזירת פרחים הפכה לאמנות, ובאמנות כמו באמנות, אין דבר כזה שאין דבר כזה
המשך קריאה
ניקיון משרדים זו משימה עבור חברת ניקיון, רצוי חברת ניקיון מנוסה וותיקה שתספק שרות מעולה בניקיון ובטיפול בלקוח.  חברת ניקיון רצינית ומנוסה תגיע בכדי להוריד את עול הניקיון מכם. 
המשך קריאה
נושא השמירה על איכות הסביבה מצוי בראש סדר העדיפויות של חברה מתוקנת. אנשים איכותיים יוצרים סביבה נקייה ובריאה למענם ולרווחת הדורות הבאים.
המשך קריאה
איכות הסביבה וגז טבעי, קשורים זה לזה, בגלל שבעזרת שימוש נרחב בגז טבעי, ניתן לשפר את איכות הסביבה. הגז הטבעי הוא פחות מזהם, משימוש בנפט, או שימוש בפחם, ולכן עוזר לשמירת איכות הסביבה. על ידי שימוש רב, בגז טבעי, ניתן לשפר את מצב איכות הסביבה, בצורה משמעותית.
המשך קריאה
התמודדת עם שאיבת בור ביוב היא אף פעם לא נעימה. אך כיום אנו כמעט ולא נאלצים להתמודד עם מצב שכזה. כיום קיימות חברות אינסטלציה רבות המספקות שירותי ביובית מגוונים המאפשרים לשאוב בור ביוב במהירות הבזק.
המשך קריאה
חברות לשרותי מכס ושילוח בינלאומי  הינן חברות המתמחות במתן שרותי מכס ופתרונות לוגיסטיים מתקדמים בארץ ובחול לחברות ויבואנים ואנשים פרטים לשילוח חפצים אישיים בארץ ובחול.  במאמר זה נעסוק בתחומי הפעילויות העיקריים של החברות אשר נותנים שרותי מכס
המשך קריאה
מייבשי ידיים הם בעלי יתרונות שונים שהופכים אותם לאטרקטיביים, מייבשי ידיים מיועדים לחדרי שירותים ציבוריים. מייבשי ידיים מחוברים לחשמל דבר שמקנה להם זמינות בכל עת. חברות רבות בעולם וגם בישראל בחרו להשתמש במייבשי ידיים חשמליים. הם ידידותיים לסביבה בגלל שכעת לא צריכים לכרות את היערות על מנת לייצר מגבות נייר, וגם לא צריך כבר לפנות את מגבות הנייר המשומשות במשאיות אשפה לאתרי איסוף הפסולת.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 41 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה