שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> צבא וביטחון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צבא וביטחון
 
בניגוד לחוקרי משטרה, חוקרי פרטי הוא מי שמעורב בחקירות אזרחיות מטעמם של אנשים פרטיים או חברות הנזקקות לשירותיו. חוקר פרטי אוסף מידע בדרכים דיסקרטיות ומתוחכמות אך תוך כדי כיבוד החוק והאתיקה המקצועית. 
המשך קריאה
מי הם קהלי היעד העיקריים להתנדבות בשירות הלאומי אזרחי מבחינת ראש רשות השירות, שר שלום ג'רבי, וכיצד הוא פועל על מנת לדרבן את הצעירים והצעירות להתנדב לשירות?
המשך קריאה
הפרופיל הצבאי נקבע עוד בטרם הגיוס לצה"ל בשלב צו ראשון. זהו דירוג מספרי שמקבל כול מלש"ב (מיועד לשירות בטחוני) בלשכת הגיוס ומסמל את מידת ההתאמה, הכשירות והבריאות של המלש"ב לשירות בתפקידים וביחידות שונות בצה"ל. חשוב לדעת כי הפרופיל איננו המרכיב היחיד בשיקולי השיבוץ, ומהווה חלק ממכלול נתונים אשר רובם נקבעים ביום הצו הראשון, כמו מבחני פסיכוטכני, ההשכלה של המתגייס וראיון אישי.
המשך קריאה
עוד לפני שתתייצבו בלשכת הגיוס במסגרת צו ראשון, סביר להניחשכבר תתקלו במספר מונחים צבאיים שזר לא יבינם, כדוגמת דפ"ר, קב"א ופסיכוטכני. חשוב להכיר את המונחים השונים ואת משמעותם על מנת להבין מה צפוי ומצופה מכם, ולהתכונן בהתאם.
המשך קריאה
לחיילים העומדים בפני שחרור מהצבא בתום שירות החובה מומלץ להתעדכן לגבי הטבות מגוונות המוענקות על ידי המדינה, אשר מטרתן לעזור בהשתלבותם כאזרחים חדשים בחברה. הטבות אלו כוללות מענקים כספיים, סיוע פיננסי מתמשך בתחומי הלימודים, התעסוקה, הנישואין והמגורים, וכן מלגות והנחות במוסדות שונים.
המשך קריאה
1-5 מתוך 5

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה