שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> צבא וביטחון
הוסף עכשיו מאמר למדור :
צבא וביטחון
 

חוקר פרטי מקצועי


shay shab

shay shab

 
 

מי צריך חוקר פרטי?

 

ישנן סיבות מגוונות מדוע אנשים צריכים שירותים של חוקר פרטי ואילו חקירה הם מבקשים לנהל; בהחלט ניתן לומר שכל אדם בנקודת זמן זו או אחרת עלול להזדקק לשירותיו של חוקר פרטי. כל אחד והסיבות שלו.  להלן כמה דוגמאות:

 

חוקר פרטי בגידות - במקרים רבים נשים או גברים, החושדים שבני הזוג מנהלים רומן מהצד, מזמינים חוקר פרטי על מנת לחשוף מקרים של בגידה. אלו הם מקרים בהם חוקרים פרטיים אוספים מידע אינטימי ביות והם חייבים לגלות את הרגישות האישית הגבוהה ביותר. כמובן שהמידע שהם אוספים עלול לשמש כראיות במשפטי גירושין ולכן חייבים להקפיד על כללי האתיקה.

 

חקירות כלכליות - ישנם סוגים שונים של חקירות כלכליות, כאלו המתנהלות כנגד אנשים פרטיים וכאלו המתנהלות כנגד חברות. סוג זה של חקירות נפוץ מאוד בקרב נושים הרודפים אחרי בעלי חוב; במקרים רבים ישנם אנשים המנסים להתחמק מתשלום חובות ומשתמשים בשיטות שונות ״להעלים״ נכסים. במקרים כאלו תפקידים של החוקרים הפרטיים לחשוף את קיומם של הנכסים ולחפש אחר ראיות הקושרות בין הנכס לבין בעל החוב.

 

חקירות מטעם חברות ביטוח - גם חברות ביטוח נזקקות במקרים רבים לשירותי חוקרים פרטיים על מנת למנוע הונאות ביטוח.  למשל כאשר יש חדש שאנשים מזייפים נכויות על מנת לזכות בתביעות נזיקין שונות. חוקרים פרטיים יכולים לנהל מעקבים במטרה להשיג ראיות המוכיחות כי המבוטח אינו סובל מהמגבלות הפיזיות עליהן הוא מצהיר.

 

איתור אנשים - לפעמים ישנם אנשים אשר ״נעלמים״, בדרך כלל בתור אמצעי להתחמקות מחובות או אחריות פלילית. במקרים רבים אלו אנשי הונאה סדרתיים אשר פותחים עסק למטרות הונאה ונעלמים בין לילה ועוברים למקום אחר למצוא קרבנות חדשים. כאשר צריך למצוא אנשים כאלו יש לפנות לחוקר פרטי.

 

כמובן שמדובר כאן רק בקצה המזלג אך לא משנה מהן הסיבות שמביאות אתכם לפנות לשירותיו של חוקר פרטי, חשוב לזכור ולהקפיד על כמה דברים עקרוניים. תמיד חשוב לבחור אך ורק בחוקר פרטי בעל רישיון, המקפיד על כל כללי האתיקה המקצועית ומתנהל בדיסקרטיות מוחלטת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה