שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2535
מאמרים: 7568
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> אומנויות לחימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנויות לחימה
 

חשיבותו של ביטוח אומנויות לחימה


ריצ'י

ריצ'קיד, חברת קריאייטיב דיגיטלית מובילה בעיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט בשילוב תוכן ומדיה חברתית מאז שנת 2008. החברה הוקמה על ידי אלעד רייכנברג, בעל ידע רב וניסיון עשיר בהחדרת מותגים מובילים לרשת במגוון תחומים.

 
 
מאז אמצע שנות ה- 80  ועד ימינו אנו רואים עלייה מתמדת בביקוש של ילדים, בני נוער ומבוגרים לעסוק בפעילויות ספורטיביות על טהרת אומנויות הלחימה: ג'ודו, קראטה, קרב מגע וטאקוונדו הם רק חלק ממגוון רחב של פעילויות שוקקי חיים. כל אומנות לחימה שכזאת, טומנת בחובה את האפשרות לפציעה וכאשר זו מתרחשת בין כותלי המכון, האחריות יכולה ליפול על צוותי האימון. ביטוח אומנות לחימה נועד על מנת להגן עליכם- מאמנים, מדריכים ומנהלים.
 
כאשר אתם, בתור מאמנים, מנהלים ובעלי מכונים לאומנויות לחימה, מעוניינים לעסוק בהוראה נטו, מבלי לפחד שמא כל פציעה תביא עליכם תביעה היכולה לאיים עליכם מבחינה מקצועית וכלכלית – ביטוח אומנויות לחימה הוא הפיתרון. בכל סוג של ספורט יכולות להתרחש תאונות ופציעות אך מכיוון שבאומנויות הלחימה מבוצע שימוש רב יותר בידיים ורגליים, פעמים רבות במפגשים של פנים אל פנים, הסיכון לפציעה ולו הקלה שבהן, רב יותר. למעשה, גם אם תהיו המאמנים האחראיים ביותר, לעולם לא תוכלו להימנע לגמרי מתאונות ופציעות במתחם האימונים. מדוע הביטוח כדאי? שימו לב לפרטים הבאים :
• זכויות הגנה רטרואקטיביות – לגבי תביעות העוסקות במקרים שקרו גם טרם רכישת הביטוח (מספר השנים נקבע בסעיפי הפוליסה).
• החזר הוצאות משפטיות.
• גובה כיסוי משתנה – במקרה של ביטוח אומנויות לחימה נדרש כיסוי גבוה (להגנה על תביעות במקרי מוות, אובדן כושר עבודה, פיצוי אובדן ימי עבודה, עוגמת נפש ועוד).
• התאמה אישית – ביטוח מספר מאמנים בעת ובעונה אחת, הרחבת כיסויים, מחיקת סעיפים.
• רכישה בטוחה וקלה – בטלפון ואפילו באינטרנט, ללא בירוקרטיה מסובכת. 
 
ביטוח אומנויות לחימה מגן עליכם בצורה מושלמת כנגד תביעות אשר בהחלט יכולות להוכיח כי התרשלתם במילוי תפקידכם, בתום לב. כמה פעמים "כמעט" התרחשה פציעה חמורה? לא כדאי להמשיך ולסמוך על המזל הטוב – ביטוח אומנויות לחימה יאפשר לכם לאמן וללחום בזירה ולא בבית המשפט כשחרב ההתמוטטות הכלכלית מעל ראשכם. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה