שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> אומנויות לחימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנויות לחימה
 

קרב מגע – הפיתרון שלך למצבים אלימים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

אין על כך שום עוררין -  שיטת קרב המגע היא שיטה שיכולה בקלות להציל חיים. כיום ישנה מגמה שהולכת ומתחזקת כשאנשים רבים פשוט מפחדים ללכת ברחוב. הדבר איננו נתפס, כיצד אפשר לחיות ככה כשחוששים ללכת לקיוסק? כשרוצים לצאת לעשות הליכה בחוף הים? כשמעוניינים להוציא את הכלב לטיול או שסתם רוצים לעשן סיגריה בחוץ? הדבר איננו מתקבל על הדעת ולכן אסור לכם להיכנע לפחד הזה.

הפיתרון – קרב מגע

אחד הפתרונות הטובים ביותר שניתן למצוא כיום הוא הפיתרון של קורס קרב מגע. מדובר על לחימה ישראלית שנקראת גם בשמה השני "אומנות לחימה בסגנון רחוב". המטרה מאוד פשוטה: ללמד את החניך להתמודד עם גילויי אלימות שונים כאשר המוצא האחרון הוא להגיע למצב של אלימות, משמע, הגנה עצמית.

בדרך כלל, כאשר לומדים הגנה עצמית החניכים נחשפים לכלמעלה מ-230 (בערך) תרגילים שהינם תרגילי הגנה לצד תרגילי התקפה החל מחניקות, אגרופים, בעיטות, איומי אקדח, איומים באמצעות סכין וכן הלאה. מכיוון החניך נחשף לכל כך הרבה שיטות התקפה והגנה, החניך בעצם מקיף את כל האפשרויות השונות שיכולות לקרות לו כשהוא הולך ברחוב, מטייל עם חברים, נמצא בדרכו לעבודה, נתקל בפורץ וכן הלאה.

מה חשוב לזכור?

חשוב לזכור שכיום ניתן למצוא הרבה מאוד מאמנים ומכונים שטוענים כי הם יודעים את השיטה על כל בוריה אך לא צריך למהר להירשם וללמוד אצל כל אחד שטוען כך. יש לברר היטב אודות המקום בו רוצים ללמוד את השיטה וזה בכדי לוודא שאכן מדובר במקום איכותי, מקום שמחזיק בתעודות, מקום שיש בשרותיו אנשים עם ניסיון וכן, לא פחות חשוב מכך, שמדובר על מקום בעל המלצות (בין אם מדובר על המלצות מחברים קרובים ובין אם מדובר על המלצות מגולשים אנונימיים ברשת האינטרנט).


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה