שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> אומנויות לחימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אומנויות לחימה
 

קרב מגע – שיטת הגנה עצמית לכל המשפחה


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה ההולכת וגוברת והיא האלימות הן בארץ והן בעולם כולו. ניתן לשמוע על אינספור מקרים של אלימות במועדונים, אלימות בבתי הספר, תקיפות מיניות על בחורות וכן הלאה. על מנת להימנע, ככול האפשר, מהמקרים הללו ויתרה מכך – להצליח ללמוד להגן על עצמנו ולעלות את תחושת הביטחון חשוב מאוד ללמוד שיטה קלה, מהירה ופשוטה – שיטת הגנה עצמית.

קרב מגע – שיטה מוצלחת לכל הדעות

במידה ואתם מעוניינים ללמוד את השיטה אך אינכם בטוחים שמא היא עבורכם או האם היא בכלל מוצלחת, כיום לא צריך למהר. ראשית כל, ניתן לשאול מכרים, חברים או בני משפחה אודות השיטה. בהעדר המלצות ניתן להיכנס לרשת האינטרנט לקרוא מעט על השיטה, לשמוע המלצות מאנשים שעברו חוג קרב מגע ולהתרשם.

לאחר מכן, ניתן להתחיל לחפש אחר מקום בו תלמדו את השיטה. כיום, ניתן למצוא קורסים המיועדים לגילאים מסוימים וקורסים המתאימים לאוכלוסיות ספציפיות, כמו למשל: קורסי הגנה עצמית עבור בחורים לפני צבא, קורסים עבור מאבטחים, קורסים לנשים או לנערות ואפשרויות רבות נוספות.

מה לומדים?

אז מה למדים במסגרת הקורס? ובכן, במסגרת הקורס, לפני הכל, למדים כיצד להימנע, ככול הניתן, מעימות פיזי. מעבר לכך, למדים להעניק כבוד לסביבה ולעצמך (דבר המצליח לעלות את תחושת הביטחון והערך העצמי), מעבר לכך התלמידים לומדים כיצד להשתמש בכלים שברשותם (אגרופים, בעיטות וכן הלאה) ולחזק נקודות תרופה אצלם.

כמו כן, במסגרת חוג קרב המגע לומדים התלמידים כיצד להתמודד עם אלימות בנשק חם (הכוונה היא לאקדח, סכין, מקלות וכן הלאה). במידה ואתם תוהים האם אתם מתאימים לקורס או לא, דעו לכם שקורס זה מתאים לנשים ולגברים כאחד ולילדים מעל הגיל חמש. מדובר על קורס חוויתי, מעלה את תחושת הביטחון ומאפשר לתלמידים לדעת כיצד להתמודד עם מצבים בהם ניתן להיתקל ביומיום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה