שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> אירובי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אירובי
 

חינוך לריקוד


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

הריקוד ידוע כבר מאות שנים כאחת הדרכים הטובות ביותר על מנת להירגע, ליהנות ולהשתחרר. ילדים רבים בגיל צעיר מאוד מתחילים לרקוד בצורות רבות ומגוונות, כאשר אחד מסוגי הריקוד המומלצים ביותר הינו ריקוד ברייקדאנס. לרוב תוכלו לראות במדינות שונות ילדים ונוער אשר רוקדים את סגנון הריקוד הזה ברחובות ובמקומות אחרים על מנת לספק לעצמם פורקן.

 

הברייקדאנס משלב אלמנטים רבים ושונים כמו טכניקות ריקוד המשלבות אקרובטיקה ופירוטכניקה רבה, ומסייע מאוד בשמירה על הכושר. ריקוד הברייקדאנס מתאים לכל גיל וניתן להתחיל לקחת שיעורי ברייקדאנס ללא כל ניסיון בריקוד. אחת החברות המובילות כיום בתחום הינה חברות ברייקוהוליקס, המציעה מגוון רב של שיעורי ברייקדאנס וגם מציעה הזמנות של מופעים לאירועים פרטיים כמו חתונות או בר מצוות.

 

לרוב לומדים ברייקדאנס על ידי מספר שיעורים, בקבוצה או על ידי מדריך פרטי. על מנת להצליח ללמוד לרקוד ריקוד מסוג זה צריך להיות בעל קואורדינציה ורצון ללמוד. הריקוד משלב אלמנטים ופעלולים רבים ומשפר בצורה משמעותית את הכושר הגופני. ניתן לקחת שיעורי ברייקדאנס אחת לשבוע ובכך לשמור על כושר. הריקוד עצמו הינו מאוד דינמי ומשלב טכניקות שונות. למעשה אפשר להתייחס לחוג ללימודי ברייקדאנס כאל תחליף לשימוש בחדר כושר. התנועה הרבה והאינטנסיביות הנובעת מהקצב הגובה של המוזיקה שלפיה רוקדים גורמים לנו למאמץ פיזי לא מבוטל ואף גבוה יותר מהמאץ אותו אנחנו משקיעים באימון רגיל.

 

סוגים נוספים של ריקוד אותם כדאי לבדוק הם ג'אז אשר נפוץ מאוד כבר שנים רבות, ובשנים האחרונות הולך וצובר תאוצה סוג של ריקוד המשלב אומנות לחימה ברזילאית הנקראת קפואה. במהלך הלימוד של ריקוד/אומנות לחימה זו משפרים את כושר הריקוד ואת הטכניקה האישית. מקומות ומרכזים רבים מציעים סוגים שונים של לימודים ושיעורי ריקוד, ובעיקר עבור ילדים ונערים מתבגרים חינוך לריקוד יכול לשפר מאוד את הרגשתם האישית ואת הביטחון העצמי שלהם. לא כדאי לכפות על הילד לקחת חוג כזה, אולם אם הוא מגלה נכונות זה מומלץ מאוד. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה