שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2226
מאמרים: 7184
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 
במידה ואתם רוצים להתחיל להיכנס לכושר ואת עוד נערים, בוודאי מעניינת אתכם השאלה מאיזה גיל אפשר להתחיל להתאמן בחדר כושר. לא כל גיל הוא מתאים להצטרפות לחדר כושר וגם לאחר ההצטרפות לחדר הכושר יש לקחת בחשבון כי לא כל מכשיר מתאים לכל גיל. לכן, חשוב לברר אלו מכשירי כושר יש במקום וכן אלו מכשירי כושר מתאימים לגיל שלכם.  
המשך קריאה
אחד מהיתרונות של מאמן כושר אישי הור בניית תוכנית אימונים אישית המתאימה לרמת הכושר שלכם. אתם צריכים תוכנית אימונים שתאתגר אתכם מבחינה פיזית, אם בתוכנית האימונים אין שום קושי ואתגר אז כנראה שהיא לא תורמת כלום להתקדמות שלכם. לעומת זאת אם התוכנית קשה מידי היא אולי לא מתאימה לכם, יש להתקדם בצעדים מדורגים. תוכנית קשה מידי עלולה לגרום לייאוש ואף לנזק. כל אדם הוא במצב גופני אחר ויכולות שונות. על מאמן הכושר האישי לאבלן את היכולות שלכם ולהתאים לכם תוכנית אימונים אישית בעלת התקדמות מדורגת. 
המשך קריאה
דימוי הגוף שלך עשוי להשתנות בצורה משמעותית במהלך תקופת ההריון ולאחריו. תרגילי כושר עשויים לא רק לעזור לך במעבר תקופת ההריון, אלא גם בתהליך החזרה לגזרה הנורמלית. המומחים שלנו בסטודיו סי ישמחו לעמוד לרשותך בכל עת.
המשך קריאה
הגיע הזמן שתקומו ותעשו צעד. כן, הגיע הזמן שתפסיקו לחשוב שעל ידי ישיבה ממושכת אל מול הטלוויזיה או אל מול המחשב, תגיעו להישג גופני כלשהו. הגיע הזמן שגם תבינו שמנוי לחדר כושר שאיננו מנוצל, הוא למעשה לא אפקטיבי. אם אתם נמנים בין האנשים שמבצעים את אותן פעולות שציינו, כנראה שגם אתם מרגישים שהגיע הזמן לשינוי משמעותי. אז כיצד מבצעים את השינוי המיוחל? ראשית כל, מחפשים אחר מאמן פרטי שיוביל אותנו לשינוי החשוב.
המשך קריאה
קשה מאוד למצוא אנשים אשר נהנים לבצע פעילויות ספורטיביות. למעשה, אנשים נוטים שלא להתמיד בכל הנוגע לפעילויות ספורטיבית. לדוגמא: אדם שעושה מנוי לחדר כושר נוטה לבזבז לעיתים קרובות את המנוי ולא להיכנס לכושר מלא ולהגיע באופן קבוע למכון. ניתן למצוא אנשים רבים שמעידים על עצמם כ"מבטיחים סדרתיים" ומהי הכוונה?
המשך קריאה
חלומם האולטימטיבי של רבים מן האנשים זה להגיע לקוביות בטן. חשוב לציין, כדי לממש את החלום הזה לא די בלחלום אלא צריך גם לבצע. הכוונה לעשות כפיפות בטן, לאכול בצורה מאוזנת ולהקפיד על פעילות אירובית.
המשך קריאה
קיקבוקסינג זהו סוג של אימון אירובי עצים, בדפקים גבוהים וברמת קושי מאתגרת. אותו אימון יכול להתבצע בכל מקום אפשרי: בבית, בפארק או בסטודיו. בליווי מדריך כושר שידאג להוציא מכם את המיץ ולגרום לכם להזיע בלי סוף.
המשך קריאה
  אימון כושר אישי זהו סוג של אימון גופני המתבצע בצורה פרטנית של אחד על אחד, כלומר אותו מאמן כושר נמצא מול המתאמן ומראה לו כיצד לבצע את התרגילים בצורה נכונה ומבוקרת כולל הדגשים המקצועיים הנכונים לביצוע מדויק של התרגילים.
המשך קריאה
תופעת הבריאות בארץ ובעולם עברה שינוי תדמיתי מהפכני בשנים האחרונות. והפכה למגמת כושר עצומה ואימתנית מעוד טרנד אישי חולף. כלומר, ניתן להבחין ביותר ויותר אנשים אשר מודעים לגופם, למראם ולנפשם. להמשך קריאה כנסו לכתבה הבאה..
המשך קריאה
  מתאמנים ומצרים היקפים עם גומיות אימון בגיל מסוים, אם אדם אינו עוסק בספורט באופן מקצועי, יש ירידה ברמת הכושר וחלק גדול מהאנשים לא עורכים פעילות גופנית בכלל. ישיבה ממושכת ומיעוט בהליכה מאפיינים את החיים בעולם המערבי אבל סגנון חיים כזה הוא מסוכן. בשביל לחיות חיים בריאים צריך לדאוג למכונה שנושאת אותנו והיא הגוף. בעזרת גומיות אימון ניתן לערוך אימון בזמן הפנוי בקלות ובנוחות ולהשיג תוצאות טובות במהירות.
המשך קריאה
1-10 מתוך 13 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה