שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2410
מאמרים: 7394
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 

יתרונות של מאמן כושר אישי בחדר כושר


מאמן כושר

חברת שייפוואן - מאמני כושר אישי בפריסה ארצית שולחים מאמן כושר אישי עד הבית או לכל מקום אחר בזמן ובמקום המתאימים לכם לאימון כושר מהנה ומקצועי עם כל הציוד הנדרש, שייפוואן גם עוסקת בהקמת חדר כושר ובהפעלת חדר כושר ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים, ניתן למצוא טיפים למאמני כושר ולמדריכי כושר באתר | אנו ממליצים לכל מי שעוסק בספורט ורוצה לרדת במשקל להיעזר בתפריט ומאוזנת בכדי להגיע לתוצאות טובות

 
 

לעבודה עם מאמן כושר אישי יש יתרונות רבים, בשונה מעבודה אישית לבד או עבודה עם מאמן בקבוצה.

1. בניית תוכנית אימונים אישית  המתאימה לרמת הכושר שלכם - אחד מהיתרונות של מאמן כושר אישי הור בניית תוכנית אימונים אישית המתאימה לרמת הכושר שלכם. אתם צריכים תוכנית אימונים שתאתגר אתכם מבחינה פיזית, אם בתוכנית האימונים אין שום קושי ואתגר אז כנראה שהיא לא תורמת כלום להתקדמות שלכם. לעומת זאת אם התוכנית קשה מידי היא אולי לא מתאימה לכם, יש להתקדם בצעדים מדורגים. תוכנית קשה מידי עלולה לגרום לייאוש ואף לנזק. כל אדם הוא במצב גופני אחר ויכולות שונות. על מאמן הכושר האישי לאבלן את היכולות שלכם ולהתאים לכם תוכנית אימונים אישית בעלת התקדמות מדורגת.

2. בניית תוכנית אימונים אישית המתאימה למטרות וליעדים שלכם - ישנם סוגים שונים של אימונים כמו למשל אימונים לילדים, אימונים שיקומיים או אימונים לנשים לאחר לידה. לכל אחד מהאימונים יש מטרה אחרת והוא מתמקד על דברים אחרים. לכל אדם יש בעיות שונות עליהן יש לעבוד באימון. זהו עוד אחד מהיתרונות של מאמן כושר אישי, הוא יכול להתאים תוכנית אימונים בהתאם לצרכים האישיים שלכם. למשל אם אתם מעוניינים לרדת במשקל אז הוא יבנה לכם את התוכנית המתאימה ביותר להשגת מטרה זו.

3. שיפור טכניקה –  מאמן כושר אישי יכול לעזור לכם לעבוד על שיפור הטכניקה. לעתים בהיסח הדעת אנו לא מבצעים את התרגילים בצורה הנכונה וכך מסיתים את העומס לשרירים הלא נכונים או לעצמות. במקרים מסוימים זה אפילו יכול לגרום לנו לכאב או נזק. ישנם תרגילים אשר חשוב לבצע אותם כהלכה ויש צורך במאמן אישי אשר יתקן לכם את היציבה ואת התנועות. בתרגילים רבים חשוב לבצע את התנועה הנכונה של השריר בשביל להשיג תוצאות.

4. מוטיבציה ומחויבות – בואו נודה שישנם אנשים שמוותרים לעצמם ואינם מקפידים על אימונים סדירים. אין בכוונתי לשפוט אותם, זה טבעי לחלוטין. היתרונות של מאמן כושר אישי הוא שהוא יכול ליצור אצלכם מחויבות, ברגע שקובעים תוכנית עבודה ופגישות עם המאמן אז יותר מקום לתירוצים ולדחיות. המאמן האישי יתמוך בכם מכל הלב ויעזור לכם להגיע להישגים. רובנו צריכים תמיכה זו, היא נותנת לנו מוטיבציה ועוזרת לנו להשיג תוצאות שבסופו של דבר נסתכל לאחור ונופתע מעצמנו לטובה.

5. מאמן כושר אישי נותן הרגשה טובה , נעים לעשות אימון כושר בצוותא כאשר יש לכם מישהו תומך ועוזר.

ישנם יתרונות לעבודה עם מאמן כושר אישי ואל תשכחו שעבודה עם מאמן אישי תעזור לכם גם כאשר אתם מתאמנים לבד. התרגילים השונים והידע שהמאמן יעביר לכם ישמשו אתכם בטווח הארוך גם כאשר אתם מתאמנים לבדכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה