שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2579
מאמרים: 7622
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 

כל מה שרציתם לדעת על מאמן כושר אישי


דני דואני

Gofitness - מאמן כושר אישי שלך בכל עיר!

 
 

 

מי צריך כושר גופני?

כולנו. במיוחד במאה העשרים ואחת המאופיינת במחלה שהוגדרה בעולם כמגפה, והיא השמנת יתר, בשל העובדה כי הפעילות הגופנית שלנו הולכת ומצטמצמת ככל שהקדמה מאפשרת לנו לעשות הכל באמצעות המחשב, ובשל חוסר היכולת של רבים מאיתנו להתחייב לקחת את עצמם, או נכון יותר את גופם, בידיים, וידאגו לשמר אותו בריא וחזק, ולאורך ימים.

חשוב לציין כי כושר גופני לא נועד רק לאנשים שמטרתם היא לרזות. מה שמסייע להרזיה זו דיאטה המכילה תוזנה מבוקרת ומאוזנת. יחד עם זאת, כושר גופני מסייע לחיטוב ומיצוק הגוף, שלא לדבר על שיפור סיבולת לב ריאה, והגמשת הגוף. מדריך כושר אישי הוא הגורם שיכול לסייע לכם לעשות סדר בגופכם, באורחות חייכם, ולהכניס אתכם לתוך מצב שיהפוך לאורח חיים פעיל, גמיש ובריא מאד.

למה מאמן כושר אישי?

 

דמיינו את עצמכם מקבלים החלטה ללכת לחדר כושר. אתם נרשמים, אפילו מתלהבים ומגיעים למכון. המכשירים נראים כולם מעניינים מספיק כדי להתחיל ולהתאמן בהם. אתן מחליטים ללכת על מכשיר זה או אחר ומגלים אחרי כמה דקות שהמאמץ פשוט גומר אתכם. אין לכם מושג כמה זמן להקדיש לכל מכשיר, מה מתאים לכם ומה לא, והאם רצוי להפסיק כשמרגישים שכואב, או שמא צריך להתאמץ עוד קצת? מאמן כושר אישי שיישב ויבנה יחד איתכם תוכנית אימונים מותאמת אישית לכם, על סמך שיחה והבנה של היכולות שלכם, הרקע, הגיל, ונתונים חשובים אחרים, יסייע לכם לבנות מסלול מכשירים, גם בתוך חדר הכושר שמתאימים לכם, שלא מאומצים מדי עבורכם ואפילו מסוכנים, או לחילופין קלים מדי בזמן שאתם צריכים דרגת קושי אחת גבוהה יותר, תוך ליווי שלכם, אפילו בתוך מכון הכושר, עד תום האימון. איתו תוכלו לשלב גם אימונים אישיים אחד על אחד בחיק הטבע, לשם יביא המאמן האישי ציוד מתאים, גומיות, כדור וכל מה שנדרש כדי לקיים אימון רציני, מקצועי ובשבילכם.

 

אימון כושר עם מדריך כושר אישי הוא הדרך שתבטיח לכם התמדה במטרה שלכם. בכל מקום בו תרגישו כי אינכם מסוגלים יותר הוא יהיה שם להחדיר בכם מוטיבציה, לעודד, או לשנות את התוכנית כך שתרגישו איתה נוח יותר. השנה מקשיבים לגוף. הקץ לתירוצים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה