שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 

מאמן כושר אישי


רונן סין

http://fitness4u.co.il/

 
 

אז כפי שפתחתי בהקדמה של הכתבה, חשוב לי להדגיש בפניכם כי עולם הכושר עבר בשנים המון תהפוכות וגלגולים וכיום הוא ממוצב בראשו של הצרכן במשהו בריאותי, חיובי, אשר תורם לגוף. הדבר בה לידיי ביטוי בעליית המודעות של התושבים הרבים בארץ ובעולם, ובהתייחסותם לכל הנושא הזה.

בכתבה הבאה, אני הולך למנות בפניכם את 10 היתרונות המובילים אותם תוכלו להרוויח במידה ותחליטו לעשות אימונים עם מאמן כושר אישי אז תהיו מרוכזים כי אנחנו מתחילים..

מאמן כושר אישי

חיסכון בכסף - אתם משלמים בעבור אותה חבילת אימונים בה בחרתם. כלומר אתם משלמים אך ורק עבור אותם אימונים אשר אתם עושים, לא התאמנתם לא שילמתם. להבדיל מהרבה מקומות, אשר אתם צריכים להתחייב אליהם לתקופת זמן מסוימת, משלמים מראש עבור המנוי, ואם אתם לא מגיעים אתם עדיין משלמים.

חיסכון בזמן – אותו מדריך מגיע עד למפתן ביתכם, עם כל הציודהמקצועי הנדרש במטרה לקיים אימון כושר אישי תכליתי וממוקד. ככה שאתם לא חייבים לצאת כלל וכלל מהבית אם לא מתחשק לכם. כלומר, הזמן שהייתם מבזבזים על הפקקים הגדושים אתם מרוויחים אותו לטובת דברים אחרים.

אין התחייבות – ממש כמו שזה נשמע, אתם לא חותמים על חוזה או מקבלים קנסות יציאה במידה ואתם עוזבים. אתם מתחילים להתנסות בכמה אימונים, ואם מכל סיבה החלטתם כי הקונספט של אותו אימון לא לרוחם, אתם יכולים להפסיק את האימונים בכל שלב ושלב. רק תהיו אחראים ותעדכנו את אותו מדריך כמובן.

אנטיביוטיקה לגוף – כושר זה ממש כמו אנטיביוטיקה טבעית לגוף שלכם. זה מסייע במניעת מחלות, הורדת לחץ דם, שיפור סיבולת לב ריאה, ירידה במשקל, הצרת היקפים, ופתרון נגיש לכאבי ראש כרוניים.

פיקוח אישי – כל אימון מלווה בפיקוח צמוד והכוונה מקצועית ראויה מצד אותו מאמן או מאמנת, אשר יעניקו לכם את מירב הדגשים המקצועיים, במטרה להוביל אתכם לקראת היעד שלכם בצורה מהירה והבטוחה ביותר.

נגמרו התירוצים – אני עייפה, הראש מציק לי, הבייביסיטר חלתה, היום יש את הגמר של הסופר קלאסיקו, היה לי יום גרוע בעבודה והרשימה היא עוד ארוכה. זהו מרבץ קטן של חלק מהתירוצים שאני נתקל בהם ביומיום. דעו לכם, ברגע שקבעתם עם אותו מאמן אתם תהיו מחויבים גם לו וגם לעצמכם ואז כל התירוצים לפתע ייעלמו מעיניכם.

לסיכום, מקווה שהצלחתי לתרום לידע שלכם דבר או שניים. עכשיו שיש בידיכם את המידע הזה, אני בטוח שתעשו בו שימוש מושכל ונכון לטובתכם. ובמידה ועולות לכם שאלות אתם מוזמנים לכתוב לי, ואשתדל להשיב לכם במהרה. בהצלחה בהמשך ממני רונן סין.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה