שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 

מאמן כושר אישי – להגיע להישגים במהירות


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

קשה מאוד למצוא אנשים אשר נהנים לבצע פעילויות ספורטיביות. למעשה, אנשים נוטים שלא להתמיד בכל הנוגע לפעילויות ספורטיבית. לדוגמא: אדם שעושה מנוי לחדר כושר נוטה לבזבז לעיתים קרובות את המנוי ולא להיכנס לכושר מלא ולהגיע באופן קבוע למכון. ניתן למצוא אנשים רבים שמעידים על עצמם כ"מבטיחים סדרתיים" ומהי הכוונה?

הכוונה היא לאותם אנשים שמבטיחים שאכן יתחילו לבצע פעילויות ספורטיביות כל תחילת שבוע (או תאריך אחר שמציבים לעצמם) אך למעשה הדבר לא קורה. הפיתרון לבעיה זו הוא פיתרון פשוט לחלוטין שנחשב כמאוד פופולארי בשנים האחרונות והוא נקרא – מאמן כושר.

מאמן כושר אישי – מדוע זה כה כדאי?

רבים מחפשים תשובה לשאלה המתבקשת – מדוע מאמן כושר שהינו אישי הוא כה מצרך מתבקש? התשובה לכך היא פשוטה. בזכות מאמן כושר שהינו אישי (בין אם מאמן זה עסק בעבר בתחום של ניהול חדרי כושר או הקמת חדרי כושר) ניתן ליהנות מכל העולמות. מדובר על אדם מקצועי אשר למד שנים רבות את התחום והוא בעל ניסיון והינו מקדיש את מלוא תשומת הלב אך ורק למתאמן שמולו לעומת למשל מצב בו מאמן הכושר נמצא בחדר כושר.

מעבר לכך, מדובר על שיטה שמאפשרת למתאמן להיות בטוח שהתרגילים אותם הוא מבצע הם תרגילים שיכולים באופן האופטימאלי ביותר להוביל אותו אל היעד ששם לעצמו. כמו כן, המאמן בוחן כיצד המתאמן מבצע את התרגילים השונים כך שמעבר לעובדה שהמאמן בודק שהתרגילים מתבצעים באופן נכון הוא גם מוודא שהמתאמן איננו נפצע במהלך ביצועם.

שם המשחק בכל הנוגע אל מאמן כושר פרטי הוא עניין המוטיבציה. אנשים רבים נוטים "לוותר לעצמם" בכל הנוגע לפעילויות גופניות אך כאשר מדובר על מאמן כושר פרטי שמגיע עד לביתו של הלקוח, המתאמן איננו יכול לוותר לעצמו כבר. הוא מוכרח לבצע את האימון ועל הצד הטוב ביותר. מדובר על שיטה נפלאה אשר מצליחה להשיג את התוצאות בצורה הטובה ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה