שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 

מאמן כושר אישי - כפיפות בטן


רונן סין

http://fitness4u.co.il/

 
 

 

בכתבה הבאה, אני הולך לקחת אתכם יחד איתי פנימה עמוק עמוק לתוך השרירים של הבטן ולהסביר לכם כיצד הם בנויים אנטומית, תרגילים לשיפור ולחיזוק וכמובן לחשוף את סוד ההצלחה של בטן חטובה ומעוצבת. אז תכווצו שרירים כי אנחנו מתחילים..

מאמן כושר אישי - כפיפות בטן

הקדמה

השרירים בבטן מתחלקים לכמה קבוצות שרירים: ישר בטני, רחב בטני, אלכסון חיצוני, אלכסון פנימי. כמו כן, השרירים הללו מתפקדים כמו יתר השרירים בגוף, על כן אין לעבוד עליהם כל יום אלא לתת להם מנוחה כדי שיוכלו להתפתח ולהתעצב. תרומתם לחיוניות הגוף הינה חשובה ומתבטאת בכמה פרמטרים: תרומה ליציבה, תנועתיות עמוד השדרה והאגן, הגנה ושמירה על איברים פנימיים, סיוע למערכת הנשימה.

ניתן לחזק ולעצב אותם בכל שעה ובכל מקום בו תבחרו: בבית שלכם, במשרד בעבודה, בפארק הסמוך לבית וכמובן עם מאמן כושר אישי. המטרה שלא תפסחו עליהם ותקדישו להם את הזמן שמגיע להם.

איך להגיע אל קוביות בבטן?

טוב אז אם אתם רוצים להגשים חלום ולהיות עם בטן חטובה ומשורטטת, עליכם ליישם מספר כללי ברזל משום שלעשות כפיפות בטן רק במהלך אימון כושר אישי זה כלל לא מספיק. לכן הקפידו על הדברים הבאים:

איכלו מסודר – הקפידו להכניס אוכל לגופכם בצורה נכונה ומאוזנת. אני לא אומר שתספרו כל קלוריה שאתם מכניסים לגופכם, אבל אני בהחלט כן אומר שתהיו ערים לכמויות שאתם מכניסים לגופכם. ממליץ לכם לעבוד עם תפריט תזונתי.

הקפידו לבצע כפיפות בטן – חזקו ועצבו את השרירים הללו בעזרת תרגילים נכונים ומדויקים אשר יניבו לכם התוצאות המושלמות אשר אתם שנים כבר חושקים בהן.

בצעו פעילות אירובית – כדי לגרום לקוביות לנצנץ ולבצבץ, עליכם לסלק את כל שכבות השומן המיותרות על ידי ביצוע פעילות אירובית כמו: הליכה, רכיבה, ריצה וחבל.

לסיכום, במידה ונולדתם עם גנטיקה טובה בבטן אז הרווחתם. במידה ולא עליכם ליישם את מה שכתבתי למעלה כדי להיות מרוצים בקיץ. בהצלחה בהמשך, רונן סין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה