שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2410
מאמרים: 7394
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 

שימרי על הגוף שלך


אמנון
 
 

כיום כולם כבר יודעים שעל מנת להשאר בריאים יש צורך בביצוע פעילות גופנית תקינה וסדירה. למרות זאת, אף אחד לא יוכל להכריח אותך להשאר בריאה. במידה ואת מתעניינת בנושאי חזרה לגזרה אחרי לידה, כדאי לקחת בחשבון שהצורך בהתמדה עולה על כל דמיון. בכל מה שמתקשר אל דימוי הגוף, יש לו חלק גדול בבריאות הרגשית של האישה והוא גם משפיע על דרך הפעולות שלנו בחיי היום יום. מה שאנחנו עושים, איך אנחנו מדברים ובאיזה אורח חיים אנחנו בוחרים – אלו הן רק חלק קטן מהדוגמאות שעליהן עשוי הדימוי העצמי שלך, שאותו ניתן לעצב באמצעות פעילות גופנית סדירה, להשפיע.

שלבי פעילות ספורטיבית ותפריט מאוזן

ישנם תזונאים שיעידו כי ניתן לערוך שינויים במשקל ובגזרת הגוף באמצעות תזונה בלבד. עם זאת, אחרים דווקא יחלקו על כך בטענה שחובה לשלב בין השניים על מנת ליצור את הגזרה המושלמת. ככל הנראה שתי הטענות הן נכונות, אך השאלה היא מה המטרה שאותה אישה מחפשת. קיימות נשים שמעוניינות להתחטב ולהראות שריריות יותר, כך שמדובר במטרה שלא ניתן להשיג מבלי לבצע פעילות גופנית. נשים אחרות רוצות להשיל ממשקלן ולא להראות שריריות יתר על המידה, כשאת המטרה הזאת ניתן כאמור להשיג באמצעות שמירה על תזונה נקיה ובריאה יותר.

בחרי את המטרה שלך ולכי לפיה

בדרך אל הגזרה המושלמת, סביר להניח שתתקלי בקשיים רבים. דיאטה עשויה להיות לא קלה בכלל לפעמים, במידה ויש לך קושי בדחיה של סיפוקים. במידה ואת בוחרת לבצע כושר בהריון, מדובר בפעילות שעלייך לבצע לאחר הדרכה מתאימה. תרגילים לחיזוק הגב התחתון ושרירי רצפת האגן עשויים לעזור מאוד לא רק בהקלה על הכאבים במהלך ההריון, אלא גם להקל על הלידה עצמה. לאחר הלידה, במידה והכל יתנהל כשורה ותוכלי לקבל אישור רפואי ולחזור בשגרה, תהליך החזרה למשקל התקין שלך גם הוא יתבצע בקלות במידה וביצעת את התרגילים הנכונים.

אל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר

אנשי המקצוע המומחים שלנו בסטודיו סי יודעים מה את מחפשת. אם את מחפשת עזרה בהגעה לגזרת הגוף התקינה והנורמלית שלך, אל תפעלי על דעת עצמך ותני לנו לעזור לך. אצלנו תקבלי את השירות הטוב ביותר במחירים נוחים מאוד, כך שתתקשי שלא לחזור אלינו גם בהריון הבא. המוניטין והניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, כאשר עוד ועוד נשים ממשיכות להצטרף למעגל. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה