שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> חדר כושר
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חדר כושר
 
חלומם האולטימטיבי של רבים מן האנשים זה להגיע לקוביות בטן. חשוב לציין, כדי לממש את החלום הזה לא די בלחלום אלא צריך גם לבצע. הכוונה לעשות כפיפות בטן, לאכול בצורה מאוזנת ולהקפיד על פעילות אירובית.
המשך קריאה
קיקבוקסינג זהו סוג של אימון אירובי עצים, בדפקים גבוהים וברמת קושי מאתגרת. אותו אימון יכול להתבצע בכל מקום אפשרי: בבית, בפארק או בסטודיו. בליווי מדריך כושר שידאג להוציא מכם את המיץ ולגרום לכם להזיע בלי סוף.
המשך קריאה
  אימון כושר אישי זהו סוג של אימון גופני המתבצע בצורה פרטנית של אחד על אחד, כלומר אותו מאמן כושר נמצא מול המתאמן ומראה לו כיצד לבצע את התרגילים בצורה נכונה ומבוקרת כולל הדגשים המקצועיים הנכונים לביצוע מדויק של התרגילים.
המשך קריאה
תופעת הבריאות בארץ ובעולם עברה שינוי תדמיתי מהפכני בשנים האחרונות. והפכה למגמת כושר עצומה ואימתנית מעוד טרנד אישי חולף. כלומר, ניתן להבחין ביותר ויותר אנשים אשר מודעים לגופם, למראם ולנפשם. להמשך קריאה כנסו לכתבה הבאה..
המשך קריאה
  מתאמנים ומצרים היקפים עם גומיות אימון בגיל מסוים, אם אדם אינו עוסק בספורט באופן מקצועי, יש ירידה ברמת הכושר וחלק גדול מהאנשים לא עורכים פעילות גופנית בכלל. ישיבה ממושכת ומיעוט בהליכה מאפיינים את החיים בעולם המערבי אבל סגנון חיים כזה הוא מסוכן. בשביל לחיות חיים בריאים צריך לדאוג למכונה שנושאת אותנו והיא הגוף. בעזרת גומיות אימון ניתן לערוך אימון בזמן הפנוי בקלות ובנוחות ולהשיג תוצאות טובות במהירות.
המשך קריאה
  תחום ההתפתחות האישית חווה פריחה עצומה בתקופה הנוכחית. במקביל לעולם הפסיכולוגיה שנפתח לתפישות חדשות מהירות ויעילות יותר מהקלאסיות, קיימת עליה גדולה גם בכמות הקורסים העוסקים במודעות והעצמה אישית. קורסי מודעות אלה מציעים לפעמים חלופה לפסיכולוגיה על ידי שילוב בין גישות פילוסופיות מקובלות לתפיסות המבוססות על שטיפת מוח והקניית ערכים חדשים, בדומה לכתות. לכן, עלינו לשים לב ל-4 העובדות הבאות שיעזרו לנו להשמר מאותם שרלטנים:
המשך קריאה
  פעמים רבות אנו שומעים את המונח מאמן כושר אישי ולא ממש מבינים את המשמעות שלו. האם זה מאמן בתוך חדר הכושר אליו אנו רשומים? האם התוכנית שלו היא מחוץ לחדר הכושר? האמת היא כי כל התשובות נכונות. מאמן כושר אישי הוא זה שיסייע לכם להכנס לכושר בצורה נכונה, עקבית ועם תוכנית מסודרת, ילווה אתכם, בין אם לחדר הכושר אליו אתם רשומים, או לאימון בפארק באזור מגוריכם. הוא שם, הוא בשבילכם, ואתם, בסיועו, תכנסו לאורח חיים בריא ואפילו מהנה.
המשך קריאה
מאמן כושר אישי עוזר לתרגל ללא הסחות דעת, עם מאמן כושר כמו עם מורה פרטי אתה ממוקד ולא מתפזר לכיוונים שונים תוך כדי עשייה. תשמרו על ריכוז תשומת הלב באיבר מסוים במשך זמן, זאת יכולת נרכשת, והיא תורמת לא רק בעולם הכושר הפיזי גם בחיים עצמם וזה חוק שלעולם אנרגייה מוזרמת למקום אליו אתה מפנה את תשומת ליבך.
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-18 מתוך 18

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה