שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט ימי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט ימי
 

קייט סרפינג התחלה של רומן ארוך


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

החוויה המושלמת שמלכדת את הרוח הימית שטופחת על הפנים יחד עם פעילות גופנית יוצרת את השילוב המנצח. קייט סרפינג אינו ספורט שמחייב שנות אימונים או ידע מקדים, בעזרת כמה שיעורים בודדים ניתן לקבל מיומנות בסיסית לתחילת הגלישה בקייט סרפינג, מיומנות זו משתפרת ומתפתחת בכל גלישה נוספת.

 

שהים והאוויר נפגשים

קייט סרפינג הוא ראשית כל ספורט אתגרי אולם הרבה לפני כך הוא ספורט מהנה ומענג. שימוש בכוח הטבע לנוע ממקום למקום מאפשר יצירת חוויות נהדרות ללא סוף. עצם העובדה שבעזרת פעולות פשוטות וציוד בסיסי למדי של קייט סרפינג אנחנו יכולים לצאת לים ולגלוש בכיף. ההרגשה היא עילאית, ורוממות הנפש מביאה אתכם למקומות שאולי לא פגשתם עד עתה. כאמור אין גיל לתרגיל, צעירים וצעירים ברוחם יכולים לגלוש על קייט סרפינג אולם ככל שתתחילו בגיל צעיר יותר כך תצברו נסיון רב יותר, הגיל המומלץ הוא 13-14 אולם גם אם אתם בני 40 - 50 ויש לכם כושר גופני אפילו סביר יש לכם את היכולת לקחת קייט סרפינג ולהתחיל לגלוש.

 

הציוד לגולש מהווה יותר מ 60% חוויה

כידוע לא כל אחד שמתחיל לגלוש בקייט סרפינג צריך להצטייד בפאר הציוד, ניתן בתחילה לשכור או לרכוש ציוד בסיסי שייתן לנו מענה עד אשר נחליט ונבין שקייט סרפינג זה בשבילנו. וגם אז ניתן להצטייד בציוד בסיסי שמתאים למתחילים, אולם עלי להזהירכם, קייט סרפינג כמו מחלה מדבקת ברגע שתתחילו או שזה זה, או שזה לא זה. לרוב מי שמתחיל אינו מפסיק כי הרגשת האדרנלין שזורמת בגוף היא הרגשה משכרת, והאהבה לספורט הזה מתחזקת יותר ויותר. ככל שתתקדמו ותתאמנו תבינו שיש צורך בציוד מתאים.

 

מהוא ציוד מתאים

כאשר אומרים ציוד מתאים לקייט סרפינג הכוונה היא לציוד שרכשתם והתאמתם את עצמכם אליו. ההרגשה של חליפת גלישה במידות נכונות, יחד עם גלשן שהותאם והיא מיוחדת במינה. כאשר אתם מרגישים בטוחים בעצמכם ומבינים כי קייט סרפינג זה דרך חיים כנסו לחברה מוכרת שמוכרת ציוד. אל תתפשרו על ציוד ירוד כי ההנאה שלכם תיהרס.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה