שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2125
מאמרים: 6954
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 
אפשר לשים את הקלפים על השולחן: כל מי שמתחיל בשגרת אימונים עושה זאת בכדי ליהנות מתוצאות.
המשך קריאה
כולם כבר יודעים כי ישנם אנשים של בוקר וישנם אנשים של ערב. התחימה הזו רלוונטית גם עבור המתאמנים המעוניינים לצאת לדרך ספורטיבית במיוחד עם מאמני כושר אישיים. אחת השאלות הראשונות שעולות מצד המאמן היא בדבר השעה העדיפה על המתאמן לערוך את האימונים. מה אתם הייתם עונים? בעוד ישנם אלו המעדיפים לעלות על בגדי הספורט בסוף יום העבודה, ישנם אלו המעדיפים להתחיל את יומם באימון כושר. אז האם גם אתם בנויים לאימוני בוקר? כך תדעו!  
המשך קריאה
אם יש דבר שיש עליו קונצנזוס ללא כל ספק הוא המוסיקה. כולם אוהבים לשמוע אותה, כולם שומעים אותה בתדירות גבוהה ולכולם היא מעלה את מצב הרוח. המון פעמים אתם מחפשים אחר הדברים הקטנים שישפרו את החוויה שלכם באימון הכושר הגופני, ובעיקר יקלו עליכם. לא במקרה מכוני הכושר הגדולים משמיעים מוסיקה למתאמנים וגם לא במקרה האימונים הנערכים עם מאמן כושר אישי מלווים גם הם בפסקול מקפיץ. כן, המוסיקה מדרבנת אתכם להתאמן!  
המשך קריאה
כיום ידוע לכל כי מאמני כושר אישיים מביאים לתוצאות מהירות. העובדה שמדובר על מאמן שמרוכז רק בכם, עם תכנית אימונים המתאימה רק לכם ותשומת הנשמרת גם לאחר האימון, מביאה לתוצאות מדהימות בזמן קצר יחסית.
המשך קריאה
אני צריך להתאמן עד עילפון ולמות באימון?   אל תיתן למושגים "מפחידים" של תוכניות האימון היומיות לבלבל אותך. אלו רק שמות חברים ! זה מובן שתוכנית הקרוספיט מוכרת באימונים רבי העומס שלה, כאשר החברה שעתה הגיעו לקרוספיט, ללא הבנה של עוצמת האימון ירגישו שהם על אפיסת כוחות.  צריך להיות זהיר עם עוצמת האימון, כאשר במועדון קרוספיט איכותי, המאמנים הם בעלי ניסיון וידע רב, יעזרו לך למצא את הבסיס האופטימלי המתאים לכושר שלך, יראו לך טכניקות ביצוע בטוחות ויסבירו איך לכוון נכון את עוצמת האימון שלך.  
המשך קריאה
מעבר לתל אופן, וכמה רמות מעל האופניים החשמליות, ישנו תחום שלם של רכיבה מקצועית. לא מדובר, על אף השם המתעתע, בהכרח באתלטים או בפעלולנים, אלא באנשים שעוסקים ברכיבה כתחביב
המשך קריאה
בישראל תחום הרכיבה הולך ותופס תאוצה. למעשה, בשנים האחרונות, כמות האופניים שנמכרו הוכפלה ויותר ויותר אנשים בוחרים לעשות את הדרך לעבודה על זוג אופניים. 
המשך קריאה
למה נשים לא רוכבות על אופניים אף פעם שאלה חברתי? 
המשך קריאה
זה אף פעם לא מאוחר מדי. אורך חיים מודרני מספק לנו המון נוחות; נסיעה ברכב, עבודה בישיבה, מעליות ועוד שלל אמצעים שחוסכים לנו מאמץ אך לצערנו גם מנוונים את גופנו. 
המשך קריאה
לרוב, רכיבה על אופניים היא לכל היותר פעילות פנאי. עם זאת, בשביל מס' רב של גברים ונשים, דיווש הוא הכיף בחיים. במאמר שכאן, תוכלו לקרוא טיפים מקצועיים שאולי יעזרו לבחור ולרכוש אופניים טובות. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 47 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה