שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2177
מאמרים: 7109
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 
אופניים חשמליים נמצאים אצל רב הרוכבים בשימוש יומיומי, חלקם אפילו התרגלו לקיומם ואפילו התמכרו אליהם, כדי לשמור על תקינותם ועל האפשרות להמשיך לנסוע בהם חשוב לתחזק אותם כמו שצריך.
המשך קריאה
נהג רכב? האם קרה לך פעם שנאלצת לעמוד ולהמתין ברכב עד שפקק כלשהו השתחרר ויכולת להמשיך לנסוע? האם יצא לך באותה עת לראות רוכב אופנוע או אופניים שאין לו את הצורך להמתין לשחרור הפקק?
המשך קריאה
מעוניינים לרכוש אופניים חשמליים? אולי באמת הגיע הזמן, לפני שתבצעו את הרכישה, חשוב שתהיו מודעים לכמה נקודות חשובות.
המשך קריאה
אופניים הפכו לכלי תחבורה מתקדם כאשר הסוללה החשמלית הפכה לחלק מהן. הסוללה שיצרה את המהפך והחזירה את העטרה לאופניים המיושנות.
המשך קריאה
החיים בעולם המודרני מציעים לנו אינספור אפשרויות והנאות שיוצרות את החוויות הנהדרות ביותר. אחת האפשרויות שהכי קוסמות לרבים מאיתנו זה האפשרות לנוע ממקום למקום ללא כל קושי וללא כל עיכוב.
המשך קריאה
אנו רגילים לראות את האופניים ככלי רכב ששייך לצעירים בלבד, ההמצאה של האופניים החשמליים מנגישה את האופניים גם למבוגרים.
המשך קריאה
מוזיאונים רבים בארץ, התאימו עצמם עבור בעלי מוגבלויות שונות, ועבור בעלי מוגבלות בתנועה. החניות נבנו בצמוד למוזיאון, והדרך מהכניסה למוזיאון אל הקופה הראשית, פנויה ונגישה.
המשך קריאה
נסיעה בקולנועית ובאופניים חשמליים יכולה להחזיר גם לאנשים מוגבלים את החיים לשגרה מוברכת והכי חשוב לעצמאות מבורכת, פשוט לקחת את החיים לידיים בעזרת אופניים חשמליות.
המשך קריאה
יש אנשים שאינם מסוגלים להיכנס למכונית, לתדלק אותה ולהתחיל לנסוע תוך זיהום סביבתי. איכות הסביבה היא בראש מעייניהם, הם מטיפים לכך, כואב להם כאשר זה לא כך והם עצמם נמנעים עד כמה שאפשר מלזהם את הסביבה. בדיוק עבורם נועדו כלי הרכב החשמליים ובייחוד האופניים החשמליים.
המשך קריאה
לא פעם אנו מוצאים את עצמנו קובלים על הקושי להוציא רישיון נהיגה, לנהיגה ברכב טווח גיל מוגבל ועד שמתקבל האישור לנהוג יש לעבור תהליך ארוך ומתיש.
המשך קריאה
1-10 מתוך 60 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה