שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2169
מאמרים: 7039
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 
אופני סינגל ספיד תפסו תאוצה בשני העשורים האחרונים, אפשר לומר בבטחה שאופניים עם הילוך אחד הם לא טרנד חולף אלא מגמה מבעבת בקרב רוכבי אופניים עם תשוקה לרכיבה קשוחה שממצה את הפוטנציאל של כל אחד. מהם אופני סינגל ספיד ומה ההבלדים בין אופניים רגילים לסינגל ספיד.
המשך קריאה
מהרגע שבו התארסתם, אתם מוצאים עצמכם בלא מעט ארגונים: מדידות, טעימות, רשימות מוזמנים וטלפונים לא פוסקים לשלל ספקים. בין כל הארגונים, מצטרפת לה מטרה נוספת שהצבתם לעצמכם: להגיע אל האירוע שלכם בשיא! אימוני כושר אישיים לפני החתונה הם כל מה שאתם צריכים כדי להוריד את הקילוגרמים המיותרים ולהפיג מתחים.  
המשך קריאה
אפשר לשים את הקלפים על השולחן: כל מי שמתחיל בשגרת אימונים עושה זאת בכדי ליהנות מתוצאות.
המשך קריאה
כולם כבר יודעים כי ישנם אנשים של בוקר וישנם אנשים של ערב. התחימה הזו רלוונטית גם עבור המתאמנים המעוניינים לצאת לדרך ספורטיבית במיוחד עם מאמני כושר אישיים. אחת השאלות הראשונות שעולות מצד המאמן היא בדבר השעה העדיפה על המתאמן לערוך את האימונים. מה אתם הייתם עונים? בעוד ישנם אלו המעדיפים לעלות על בגדי הספורט בסוף יום העבודה, ישנם אלו המעדיפים להתחיל את יומם באימון כושר. אז האם גם אתם בנויים לאימוני בוקר? כך תדעו!  
המשך קריאה
אם יש דבר שיש עליו קונצנזוס ללא כל ספק הוא המוסיקה. כולם אוהבים לשמוע אותה, כולם שומעים אותה בתדירות גבוהה ולכולם היא מעלה את מצב הרוח. המון פעמים אתם מחפשים אחר הדברים הקטנים שישפרו את החוויה שלכם באימון הכושר הגופני, ובעיקר יקלו עליכם. לא במקרה מכוני הכושר הגדולים משמיעים מוסיקה למתאמנים וגם לא במקרה האימונים הנערכים עם מאמן כושר אישי מלווים גם הם בפסקול מקפיץ. כן, המוסיקה מדרבנת אתכם להתאמן!  
המשך קריאה
כיום ידוע לכל כי מאמני כושר אישיים מביאים לתוצאות מהירות. העובדה שמדובר על מאמן שמרוכז רק בכם, עם תכנית אימונים המתאימה רק לכם ותשומת הנשמרת גם לאחר האימון, מביאה לתוצאות מדהימות בזמן קצר יחסית.
המשך קריאה
אני צריך להתאמן עד עילפון ולמות באימון?   אל תיתן למושגים "מפחידים" של תוכניות האימון היומיות לבלבל אותך. אלו רק שמות חברים ! זה מובן שתוכנית הקרוספיט מוכרת באימונים רבי העומס שלה, כאשר החברה שעתה הגיעו לקרוספיט, ללא הבנה של עוצמת האימון ירגישו שהם על אפיסת כוחות.  צריך להיות זהיר עם עוצמת האימון, כאשר במועדון קרוספיט איכותי, המאמנים הם בעלי ניסיון וידע רב, יעזרו לך למצא את הבסיס האופטימלי המתאים לכושר שלך, יראו לך טכניקות ביצוע בטוחות ויסבירו איך לכוון נכון את עוצמת האימון שלך.  
המשך קריאה
מעבר לתל אופן, וכמה רמות מעל האופניים החשמליות, ישנו תחום שלם של רכיבה מקצועית. לא מדובר, על אף השם המתעתע, בהכרח באתלטים או בפעלולנים, אלא באנשים שעוסקים ברכיבה כתחביב
המשך קריאה
בישראל תחום הרכיבה הולך ותופס תאוצה. למעשה, בשנים האחרונות, כמות האופניים שנמכרו הוכפלה ויותר ויותר אנשים בוחרים לעשות את הדרך לעבודה על זוג אופניים. 
המשך קריאה
למה נשים לא רוכבות על אופניים אף פעם שאלה חברתי? 
המשך קריאה
1-10 מתוך 49 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה