שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 
סגנון ההדרכה בקורס צלילה מבוסס על שלוש רמות, כך שאם אתם רוצים לעבור על חומרי התוכניות המתקדמות יותר אתם יכולים.   wave 1: 12-20m   wave 2: 24-30m   wave 3: 35-40m    
המשך קריאה
תשומת לב לגוף ולחושים שלנו מעניקה חוויה של הרגע הנוכחי. הצפה של גירויים היא אחד המאפיינים הבולטים של הסביבה בה גדלים היום הילדים. אצל הילדים, ובמיוחד אצל ילדים עם רגישות יתר וקשיי וויסות חושי ורגשי, גירוי יתר עלול לפגום ביכולות הריכוז והקשב שלהם.
המשך קריאה
הטכנולוגיה המתפתחת מתקדמת בצעדי ענק. מעניין לראות את התהפוכות שעברו חפצים שונים במהלך ההיסטוריה, ולעקוב אחר השינויים שפקדו אותם. בכתבה שלפניכם תוכלו לקרוא על כמה מוצרים כאלה, וללוות אותם בתהליך שעברו.  
המשך קריאה
מעוניינים לרכוש אופניים חשמליים? אולי באמת הגיע הזמן, לפני שתבצעו את הרכישה, חשוב שתהיו מודעים לכמה נקודות חשובות.
המשך קריאה
נסיעה בקולנועית ובאופניים חשמליים יכולה להחזיר גם לאנשים מוגבלים את החיים לשגרה מוברכת והכי חשוב לעצמאות מבורכת, פשוט לקחת את החיים לידיים בעזרת אופניים חשמליות.
המשך קריאה
כל יציאה לדרך כרוכה בסכנות שונות. אכן, הדרכים בחזקת סכנה. אמנם אופניים חשמליים הם כלי ידידותי ומועיל, אבל לא מעט אסונות התרחשו בגינו.  
המשך קריאה
אימון ספורט שיוציא אותי מהבית יש דבר כזה ? מסתבר שכן אם עושים את זה ביחד קבוצת הליכה בפארק הגדולה בישראל  בואו תשמעו כיצד.
המשך קריאה
במאמר זה תוכלו לקרוא וללמוד כיצד בוחרים נעלי ספורט מתאימות לפעילות הגופנית אותה אתם מבצעים. חשוב להבין את הנקודות הנכתבות במאמר על מנת לרכוש את הנעל הטובה ביותר עבורכם. נעבור על כמה נקודות מרכזיות וחשובות: 1. בחירת מידה מתאימה 2. התאמת הנעל לתחום הספורט 3. התמודדות עם בעיות פיזיולוגיות 4. הגדרת תקציב 5. התאמת הנעל למשטח האימונים
המשך קריאה
אופניים חשמליות נראות ודומות מאוד לאופניים הרגילות. נדמה כי אין הרבה הבדל ביניהם. אך האמת היא שלא מדובר כאן בכלי רכב תמים כל כך. מדובר בכלי שמסוגל לגרום לתאונות ואף לאסונות וכאלה כבר אירוע למאות ולאלפים. בתקופה האחרונה אנחנו עדים לכך כי גם רוכבי אופניים חשמליות מקבלים דוחות בגין רכיבה במהירות גבוהה מידי, זאת על מנת לאכוף את החוקים ולשמור על חיי האזרחים.  
המשך קריאה
לאופניים חשמליות יש יתרונות רבים, אז מה הפלא שהן הפכו לרכב המשלוחים המועדף על עסקים?  
המשך קריאה
1-10 מתוך 70 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה