שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2174
מאמרים: 7089
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 
מוזיאונים רבים בארץ, התאימו עצמם עבור בעלי מוגבלויות שונות, ועבור בעלי מוגבלות בתנועה. החניות נבנו בצמוד למוזיאון, והדרך מהכניסה למוזיאון אל הקופה הראשית, פנויה ונגישה.
המשך קריאה
נסיעה בקולנועית ובאופניים חשמליים יכולה להחזיר גם לאנשים מוגבלים את החיים לשגרה מוברכת והכי חשוב לעצמאות מבורכת, פשוט לקחת את החיים לידיים בעזרת אופניים חשמליות.
המשך קריאה
יש אנשים שאינם מסוגלים להיכנס למכונית, לתדלק אותה ולהתחיל לנסוע תוך זיהום סביבתי. איכות הסביבה היא בראש מעייניהם, הם מטיפים לכך, כואב להם כאשר זה לא כך והם עצמם נמנעים עד כמה שאפשר מלזהם את הסביבה. בדיוק עבורם נועדו כלי הרכב החשמליים ובייחוד האופניים החשמליים.
המשך קריאה
לא פעם אנו מוצאים את עצמנו קובלים על הקושי להוציא רישיון נהיגה, לנהיגה ברכב טווח גיל מוגבל ועד שמתקבל האישור לנהוג יש לעבור תהליך ארוך ומתיש.
המשך קריאה
כבישי הארץ עמוסים מאוד במשך שעות רבות ביום. במיוחד בולט הדבר בשעות הבוקר כאשר כולם יוצאים לעבודה וכמובן גם בערב כאשר כולם נמצאים בכיוון ההפוך. אופניים חשמליים – עשויים לקצר מאוד את הדרך, להקפיץ אותנו מהר מכל מקום ואל כל מקום כאשר האופניים ידלגו באלגנטיות על כל הפקקים. קונים אופניים חשמליות ונהנים מנסיעה מהירה ובטוחה.
המשך קריאה
אופני סינגל ספיד תפסו תאוצה בשני העשורים האחרונים, אפשר לומר בבטחה שאופניים עם הילוך אחד הם לא טרנד חולף אלא מגמה מבעבת בקרב רוכבי אופניים עם תשוקה לרכיבה קשוחה שממצה את הפוטנציאל של כל אחד. מהם אופני סינגל ספיד ומה ההבלדים בין אופניים רגילים לסינגל ספיד.
המשך קריאה
מהרגע שבו התארסתם, אתם מוצאים עצמכם בלא מעט ארגונים: מדידות, טעימות, רשימות מוזמנים וטלפונים לא פוסקים לשלל ספקים. בין כל הארגונים, מצטרפת לה מטרה נוספת שהצבתם לעצמכם: להגיע אל האירוע שלכם בשיא! אימוני כושר אישיים לפני החתונה הם כל מה שאתם צריכים כדי להוריד את הקילוגרמים המיותרים ולהפיג מתחים.  
המשך קריאה
אפשר לשים את הקלפים על השולחן: כל מי שמתחיל בשגרת אימונים עושה זאת בכדי ליהנות מתוצאות.
המשך קריאה
כולם כבר יודעים כי ישנם אנשים של בוקר וישנם אנשים של ערב. התחימה הזו רלוונטית גם עבור המתאמנים המעוניינים לצאת לדרך ספורטיבית במיוחד עם מאמני כושר אישיים. אחת השאלות הראשונות שעולות מצד המאמן היא בדבר השעה העדיפה על המתאמן לערוך את האימונים. מה אתם הייתם עונים? בעוד ישנם אלו המעדיפים לעלות על בגדי הספורט בסוף יום העבודה, ישנם אלו המעדיפים להתחיל את יומם באימון כושר. אז האם גם אתם בנויים לאימוני בוקר? כך תדעו!  
המשך קריאה
אם יש דבר שיש עליו קונצנזוס ללא כל ספק הוא המוסיקה. כולם אוהבים לשמוע אותה, כולם שומעים אותה בתדירות גבוהה ולכולם היא מעלה את מצב הרוח. המון פעמים אתם מחפשים אחר הדברים הקטנים שישפרו את החוויה שלכם באימון הכושר הגופני, ובעיקר יקלו עליכם. לא במקרה מכוני הכושר הגדולים משמיעים מוסיקה למתאמנים וגם לא במקרה האימונים הנערכים עם מאמן כושר אישי מלווים גם הם בפסקול מקפיץ. כן, המוסיקה מדרבנת אתכם להתאמן!  
המשך קריאה
1-10 מתוך 54 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה