שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

אופניים לנשים


anatamar

:)

 
 

למה נשים לא רוכבות על אופניים אף פעם שאלה חברתי? שאלה שהפתיעה אותי למען האמת, כי ראיתי לא מעט בחורות על אופניים. אבל היא לא התכוונה לשביל האופניים באבן גבירול, איפה שאפשר למצוא נשים וגברים, צעירים ומבוגרים בכל ימי השנה רוכבים בנינוחות. היא התכוונה לטיולי אופניים בהם היא משתתפת יחד איתי.

היא צודקת, אמרתי לעצמי, גם אני הרי הצטרפתי רק בגלל לחץ של בעלי, לפני כן מעולם לא הייתי חושבת לחזור לרכוב על אופניים, בטח לא בשטח לא מוכר, בטח לא על מה שמכונה "אופניים מקצועיות" מה לי ולספורט אתגרי? לא הרבה למעשה, אני עדיין מתקשה להאמין שהצלחתי לעשות זאת ושאני ממשיכה, בהנאה רבה, להצטרף לכל מסלול וטיול אופניים שרק מציעים לי. אז למה באמת יותר נשים לא עושות זאת?

לא אגיד שזהו ספורט גברי, אך בהחלט הנוכחות הגברית מורגשת יותר במסלולי האופניים. אני מקווה שהמאמר שכאן ישנה קצת דעות וישכנע יותר נשים לתת לזה צ'אנס. רכיבה, בשבילי, היא השקט הנפשי שלי. כשהתחלתי, זה היה בצעדים קטנים, ואני לא אגיד שזו הייתה אהבה ממבט ראשון, אבל התוצאות היו מהירות. אופניים זה מחטב, זה החדר כושר הכי טוב שאי פעם היה לי! בלי לשים לב, הרגליים שלי התחזקו ואחרי כמה חודשים כבר הייתי מידה וחצי פחות. לא מאוד משמעותי בשביל אחרים, אבל הישג אדיר בשבילי.

אני לא רוצה שתחשבו שזו עוד דיאטה, אופניים הם מהנים ופרקטיים, אבל גם לצד זה, הם בריאים לנו, לכן אני דוחקת בכם לשקול מחדש להוציא את האופניים הישנים מהמחסן ולהתחיל לדווש. אם אין לכם, לא חסרות חנויות אופניים בתל אביב, יש גם חנויות יד שנייה ואופציות רבות למתחילים. לא צריך לרוץ ולקנות אופני הרים, רק זוג אחד שתרגישו איתו בנוח. משם, הדרך להתאהבות תהיה מהירה ביותר...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה