שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

איך לשמור על כושר בכיף?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

החיים המודרניים בהם אנשים יושבים מרבית שעות היום מול המחשב או על הכיסא במשרד הביאו לירידה משמעותית בכושר הגופני החיוני לשמירה על הבריאות. הישיבה המסיבית מול המחשב מתאפיינת ביותר אצל ילדים וגורמת לתופעות נלוות כמו השמנה, ירידה בסיבולת לב ריאה, ירידה בכוח השרירים וכדומה. חוגי ספורט הם פתרון מושלם למלא את שעות הפנאי בשילוב של הנאה ופעילות גופנית. אחד החוגים המציע הנאה בשילוב של פעילות גופנית הוא חוג ברייקדאנס.

מהו ברייקדאנס?

ברייקדאנס הוא סגנון ריקוד אשר התפתח במהלך שנות ה80 במדינת ניו יורק של ארה"ב. סגנון הריקוד הנפוץ היום נראה לראשונה ברחובות ובכיכרות העיר כאשר חבורות של צעירים פיזזו לצלילי מוזיקת ההיפ הופ הפופולארית. סגנון ריקוד הברייקדאנס מושפע מתרגולי האקרובטיקה והקפוארה ומציג צעדים רבים כאשר המפורסם בהם הוא הליכת הירח שהתפרסמה בזכות הזמן מייקל ג'קסון אשר נהג להציגה במהלך הופעותיו באותן שנים.

חוג ברייקדאנס

את סגנון ריקוד הברייקדאנס ניתן ללמוד באמצעות חוג ברייקדנס המועבר במסגרת סטודיו לריקוד. במסגרת חוג ברייקדנס מועברים שיעורי הריקוד בטכניקות שונות כמו תרגול עם סרטוני הדרכה, תרגול באמצעות מורים מנוסים ותרגול בחבורות של רקדנים. התלמידים בחוג ברייקדאנס יכולים לבחור בטכניקת הלימוד המועדפת עליהם מבין הטכניקות המוצעות בסטודיו כמו לימוד באמצעות מורים פרטיים או לימוד בקבוצות כאשר המטרה היא לתת לתלמיד כלים לביצוע הריקוד.

מהלך השיעורים

במסגרת חוג ברייקדאנס תבנה לתלמידים תכנית לימודית בהתאם לידע שלהם בעולם הברייקדאנס ולרמת הכושר הגופני שלהם. בכל שיעור יוקדש זמן לביצוע חימום לגוף ולשרירים על מנת למנוע פציעות ולסגל את הגוף למאמץ הפיזי באופן מתון. בשיעורים הראשונים ילמד החומר הבסיסי של תורת הברייקדאנס תוך למידה של הקצב המוזיקה ומקצב הצעדים בריקוד.

לאחר לימוד הבסיס, יעבור התלמיד לשלבי לימוד מתקדמים אשר בהם ילמד את הטכניקה של הריקוד והאלמנטים השונים המרכיבים את הריקוד. בשלבים המתקדמים יתמודד התלמיד גם עם רמת כושר גופני גבוהה יותר ויכולות גופניות כמו גמישות, קואורדינציה ואקרובטיקה יבואו לידי ביטוי. בשלב המתקדם ביותר של השיעורים שיינתנו במסגרת חוג ברייקדאנס יפתח התלמיד יכולות של תכנון וביצוע עצמאי של ריקוד בסגנון חופשי המשלב את האלמנטים של ריקוד הברייקדאנס.

בשלב האחרון והמתקדם ביותר יוכל התלמיד להביא עצמו לידי ביטוי ביצירתיות ויכולות תכנון ריקוד עצמאיות ולהציגן בקבוצה תוך טיפוח סגנון אישי של ריקוד. את הסגנון האישי שלו יוכל התלמיד להציג גם בתחרויות ברייקדאנס המתקיימות בכל העולם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה