שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

אימון בהדרכתו של מאמן כושר אישי


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

 

אין דבר יותר מתסכל מלעשות כושר גופני באופן קבוע אך לא לראות תוצאות. פעמים רבות אנשים שמבצעים כושר גופני בתדירות גבוהה ולא רואים תוצאות מחליטים להרים ידיים ופשוט לוותר לעצמם. מדובר על טעות נפוצה. אז נכון, ניתן להירשם לחדר כושר או לחילופין לבצע ייעוץ חדר כושרולבנות עם אחד מהמדריכים במקום תוכנית אימונים כזו או אחרת.

כמובן שניתנת גם האפשרות לבקש את המלצתו של בעל מקצוע כזה או אחר בכל הנוגע אל הקמת חדרי כושר אך האם אתם באמת מאמינים שהדבר יכול להועיל? גם אם יש בבית את חדר הכושר הטוב והמאובזר ביותר, אם לא יודעים כיצד לבצע את התרגילים כמו שצריך, הרי שהאימון הגופני איננו בעל ערך ואפקטיביות.

מאמן כושר אישי – לעצב את הגוף

על מנת שלא להיכנע ולבצע את האימון הגופני בצורה אפקטיבית ונכונה לגוף מומלץ להיעזר בשירותיו של מאמן כושר פרטי, אדם בעל ניסיון רב במקצוע שיבנה עבור המתאמנים תוכנית אימונים (על פי יכולותיהם הגופניות, בעיותיהם הגופניות במידה ויש להם כאלו, גילם וכמובן היעדים שהם מציבים לעצמם).

במהלך האימון הגופני יכול המאמן להתמקד על מספר מקומות בגוף כשרוב האנשים רוצים להתמקד על מספר שרירים עיקריים אך בעיקר על שרירי הרגליים. כשרוצים לבצע תרגילים על מנת לעצב את שרירי הרגליים יש מספר תרגילים מוכרים כמו למשל: "סומו סקווט" – מדובר על תרגיל כשהרגליים נמצאות בפישוק ניכר כשיש לכופף את הרגליים ולעלות כשמכניסים את הבטן פנימה כמה שניתן ובעצם עובדים על כל אזור הרגליים והבטן.

תרגיל נוסף הוא תרגיל "סקווט" – מדובר על עמידה ישרה כאשר רגל אחת קדימה בתשעים מעלות ואילו הרגל השנייה נמתחת לאחור והגב ישר. טווח התנועה נעשה על פי יכולתו האישית של המתאמן כשהמטרה ברורה: לנסות להגיע אל הקרקע. את התרגיל ניתן לעשות מספר פעמים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה