שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

אימוני EMS, EMS, כאבי גב


seo top
 
 

כאבי גב

 

אנשים רבים סובלים מכאבי גב, אשר נובעים מישיבה לא נכונה, מפעילות פיזית לא נכונה או מאומצת מידי, ומסיבות רבות אחרות אשר נפוצות מאד בימינו. כאבי גב הם המחושים הנפוצים ביותר בדורות האחרונים, אולי כתוצאה מהפחתה של פעילות גופנית סטנדרטית והוספה של פעילויות שונות שאינן טבעיות לגוף. באופן כללי, אחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול בכאבי גב היא ביצוע של פעילות גופנית מבוקרת, שנעשית בצורת תקינה תוך הפעלת עומסים הגיונית על השרירים השונים, באופן שמחזק הן את שרירי הגב והן את השרירים הסמוכים לו, במטרה לאפשר לאדם לעמוד, לעבוד ולבצע פעולות אחרות תוך שימוש בשרירים חזקים, ותוך הפעלת עומס מועט ככל האפשר על עצמות הגב ועמוד השדרה.

 

EMS

 

שיטת האימון EMSהיא שיטה ייחודית, אשר עשויה לעזור לאנשים אשר סובלים מכאבי גב, באמצעות חיזוק של כל שרירי הגוף, מבלי ליצור עומס על השרירים ועל העצמות. אימוני EMSמתבצעים באמצעות פולסים חשמליים אשר מגרים את השריר. למשעה, השם המלא של EMSהוא Electric Muscle Stimulation– גירוי חשמלי של השרירים. החיזוק המעשי של השרירים נעשה באמצעות גירוי שלהם. אימון EMSחוסך את העבודה המעשית של השרירים, ומחזק אותם ואף מחטב אותם בעזרת הגירוי בלבד. אימון EMS מכונה לעיתים "אימון לעצלנים", מאחר שהוא כמעט אינו דורש מאמץ, והוא גם קצר מאד – אימון של 20 דקות של EMS שווה לאימון רגיל של כשעה.

 

איך מתבצעים אימוני EMSלמעשה?

 

במהלך אימוני EMSלובשים מעין וסט מיוחד שאליו מחוברות אלקטרודות חשמליות. האלקטרודות מעבירות אל השרירים פולסים חשמליים אשר גורמים לגירוי של השרירים. האלקטרודות פועלות במקביל על כל השרירים שבגוף, מה שחוסך שמן, מפני שבאימון רגיל ניתן לעבוד בכל פעם על סט אחד של שרירים בלבד, ואילו אימוני EMS מאפשרים לעבוד על כולם בו זמנית. ישנה אפשרות לאימון בסיסי בהפסקות, 4 שניות פעילות ו4 שניות הפסקה, וישנה אפשרות של עבודה לצורך הרזיה, שבה המכשיר פועל במשך 20 דקות רצופות, ויוצר הזעה, פעילות פיזית מעט יותר ושריפה של קלוריות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה