שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

אימוני EMS- מה זה אומר?:


seo top
 
 

אימוני EMS- מה זה אומר?:

הגוף שלנו הוא מכונה מורכבת ביותר. בין השאר, לצורך תפעול של מכונה הזו נדרשים גירויים שונים. הגוף שלנו מורכב ממערכות רבות וביניהן מערכת השרירים. כדי שנוכל להפעיל את מערך השרירים בגוף שלנו, השריר צריך לקבל גירוי מסוים. בדרך כלל, הגירוי מתקבל באופן טבעי על ידי פקודה מהמוח ומה שקורה הוא שבאופן טבעי מערכת העצבים מעבירה גירויים חשמליים שגרומים לתגובה בשרירים. אימוני EMSעובדים על אותו העיקרון. לצורך הפעלת השרירים, אימון EMSעושה שימוש בגירוי חשמלי חיצוני. השרירים מגיבים כמובן בהתאם לגירוי והנה לכם אימון מעולה.

היתרונות של אימוני EMS:

בעוד שאימוני כושר רבים עובדים על קבוצה מסוימת של שרירים, בעזרת שימוש בשיטת האימון ב- EMS, העבודה על השרירים מקיפה בהרבה ואינה נוגעת אך ורק לקבוצה מסוימת של שרירים. נוסף על כך, מדובר באימון שחוסך לכם הרבה מאד זמן. כך, בשל האפקטיביות שלו ומידת ההיקף שלו המגיע לשרירים רבים יותר, לצורך אימוני EMS אתם נדרשים לתת זמן מועט יותר והתוצאות לא נפגעות מכך כלל. יתרון נוסף שנוגע לאימוני EMSהוא זה שנוגע להפחתת הלחצים על השלד, המפרקים וחלקים אחרים בגוף. אלו נפגעים הרבה פעמים באימונים כגון אימוני משקולות וכדומה. בעוד שאימון EMSמאפשר אפקט שונה ללא פגיעה זו.

מה הקשר בין אימוני EMS  לכאבי גב?:

כאבי גב יכולים להוות מצב בלתי נסבל לאלו שסובלים מהם. אנשים עם כאבי גב כרוניים עשויים להגיע לכדי חוסר תפקוד, מתחים רבים ועוד. אימוני EMS יכולים לסייע למתן מענה עבור כאבי גב. בעזרת אימון נכון, ניתן להגיע לשיפור אדיר ברמת הכאבים ובתדירות שלהם.

איך זה קורה?:

במהלך אימון EMS, מוזרם דם רב יותר בשריר. הגברה של זרימת הדם ידועה ביכולתה להפחית באופן משמעותי את המתח בשרירים. מתח בשרירים מהווה הרבה פעמים את המקור לכאבי גב חזקים שמורגשים על ידי המתאמנים. בעזרת אימון נכון, ניתן להגיע להרפיה של המתח ובכך ליצור הקלה בתחושה של כאבי גב. נוסף  על כך, אימון EMSמלווה בפחות פגיעות הנובעות מפעילויות גופניות שונות ובכך ישנו גם כן סיוע לכאבי הגב שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה