שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

בדרך לתוצאות עוצרים אצל המאמן האישי


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

אפשר לשים את הקלפים על השולחן: כל מי שמתחיל בשגרת אימונים עושה זאת בכדי ליהנות מתוצאות. ישנם המתאמנים שרוצים לשרוף שומנים ולהשיל מספר קילוגרמים, ישנם אלו שמטרתם היא בכלל להתחזק ולהעלות את מסת השריר וישנם גם אלו שעושים זאת על מנת לפרוק מתחים בסוף כל יום. כך או כך, המטרה היא תוצאות. מה מביא את האימונים הנערכים עם מאמני כושר אישיים לכאלו שבהם רואים תוצאות טובות יותר ומהר יותר?

 

תכנית אימונים אישית – כאן הכל מתחיל:

 

ההבדל המהותי ביותר בין האימון הנערך עם מאמני כושר אישיים ובין אימונים אחרים, היא העובדה כי האימון מבוסס אך ורק על הצרכים שלכם. באימוני קבוצות לדוגמא, על כל המתאמנים לעמוד בקצב המוכתב על ידי המאמן, כך שתמיד יהיו אלו שהקצב מתאים להם ואלו שהקצב קל להם או קשה להם. תכנית אימונים המותאמת באופן אישי היא המפתח להתקדמות ולתוצאות.

 

חיזוקים חיוביים לפני, במהלך ואחרי האימון:

 

מאמני כושר אישיים לא מאמנים את המתאמנים רק גופנית, אלא גם מנטלית. נסו לחשוב על שיעור פרטי ועל שיעור המועבר על ידי מורה בכיתה של 40 תלמידים: הרי ברור כשמש שהשיעור הפרטי הינו המוצלח ביותר, ולא במקרה. מאמן או מאמנת כושר אישית שאיתם תעבדו יחזקו אתכם לפני האימון ויחידרו בכם מנטרות כי אתם יכולים להצליח, לאורך האימון הם יחזקו אתכם על המאמץ הרב שלכם ואחרי האימון תזכו לתמריץ לקראת האימון הבא. מדובר על טיפוח תמידי המגיע מצד המאמן אל המתאמן. התוצאות? מדהימות!

 

אימון הנערך אחד על אחד: תשומת לב מלאה אליכם:

 

מה הופך את האימון האישי לכל כך נחשק על ידי המתאמנים? העובדה הפשוטה כי המאמן מתרכז אך ורק בהם. באימונים הנערכים בקבוצות המאמן לא יכול לבדוק כי כל המתאמנים מבצעים את התרגילים כשורה, לתקן ולחזק. מאמנת כושר אישית או מאמן אישי? דווקא כן. בעוד מאמן העומד מול קבוצה חייב לחלק את עצמו בין כמה מתאמנים, כאן כל תשומת הלב מופנית אליכם ועל כן ניתן לתקן אתכם, לשפר אתכם ולקדם אתכם אל עבר התוצאות שאתם כמהים לראות על גופכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה