שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

גלגל אלקטרוני


cohen arik

כהן אריק

 
 

הסוד הגלוי הטמון באופניים החשמליות.

העם היושב בתל אביב סובל, אין ספק שהתנועה העמוסה בכבישי תל אביב בשעות העומס אינה דבר של מה בכך, פתרונות שונים ומשונים הוצעו אבל עדיין האנשים מתמודדים עם עומסים שמגבירים את עצמן מעת לעת, כך שכבישי תל אביב הפכו למושא מפורסם בכל הארץ ופתרון אינו נראה בנמצא.

אבל יש מי שיש לו חזון, יש מי שרוצה לערוך שינוי ולהיטיב עם עצמו, אילו הם רוכבי האופניים החשמליות, אילו החליטו לקלחת גורלם בידם ולעשות את הטבעי ביורת לרכב באמצעות אופניים חשמליות אל היעד, אילו רוצים ליהנות מהטבעי ביותר המגיע להם ועומדים על זכויותיהם באמצעות רכיבה על אופניים חשמליות.

 חשוב לדעת כי אופניים חשמליות טומנות בחובן עוד מעלות רבות מעבר לפתרון של עומסי התנועה בעיר תל אביב, אופניים חשמליות מציעות אלטרנטיבה לבעיות נוספות ומהוות פתרון אף לבעיות שעוד לא נוצרו, הן מביאות עם משב הרוח הטבעי הנושב בפניהם של הרוכבים עוד בשורות בתחומים שונים.

כן, אפילו הרשויות העירוניות הבינו את הפוטנציאל הטמון באופנים חשמליות, זו הסיבה לכך שהותאמו תנאים מתאימים לרוכבי אופניים חשמליות כמו מעקות המיועדים לחניית אופניים חשמליות ועוד מקומות מסומנים לרוכב אופניים חשמליות כך שהרוכבים יכולים לזכות במוקמות רבים ליחס מועדף.

עוד עובדה חשובה היא להכיר את הפונקציות השונות הקיימות באופניים חשמליים, היום קיימים אופניים חשמליות מתקפלים כאלו המאפשרים שילוב של נסיעה באמצעות אופניים, אוטובוס או רכב, קיימים אופניים חשמליים בהם ניתן להחליף את הסוללה אם וכאשר היא נגמרת במהלך הנסיעה, יש אופניים חשמליות המופעלים על בסיס של  לסוללה חזקה היכולה לגמוע מרחקים רבים.

ככל שחולפות שהנים ניתן לראות יותר ויותר רוכבי אופניים חשמליים על הכיש הנהנים מהתנאים האופטימליים, נראים נוחים וטובים. יש כאלו שגם בוחרים להיות חלק מהמהפך של הנשימה נקייה יותר של אוויר צלול, של אוויר נקי מרעלים שהגיעו יחד עם הרכבים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה