שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7212
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 
אימון ספורט שיוציא אותי מהבית יש דבר כזה ? מסתבר שכן אם עושים את זה ביחד קבוצת הליכה בפארק הגדולה בישראל  בואו תשמעו כיצד.
המשך קריאה
במאמר זה תוכלו לקרוא וללמוד כיצד בוחרים נעלי ספורט מתאימות לפעילות הגופנית אותה אתם מבצעים. חשוב להבין את הנקודות הנכתבות במאמר על מנת לרכוש את הנעל הטובה ביותר עבורכם. נעבור על כמה נקודות מרכזיות וחשובות: 1. בחירת מידה מתאימה 2. התאמת הנעל לתחום הספורט 3. התמודדות עם בעיות פיזיולוגיות 4. הגדרת תקציב 5. התאמת הנעל למשטח האימונים
המשך קריאה
כל יציאה לדרך כרוכה בסכנות שונות. אכן, הדרכים בחזקת סכנה. אמנם אופניים חשמליים הם כלי ידידותי ומועיל, אבל לא מעט אסונות התרחשו בגינו.  
המשך קריאה
אופניים חשמליות נראות ודומות מאוד לאופניים הרגילות. נדמה כי אין הרבה הבדל ביניהם. אך האמת היא שלא מדובר כאן בכלי רכב תמים כל כך. מדובר בכלי שמסוגל לגרום לתאונות ואף לאסונות וכאלה כבר אירוע למאות ולאלפים. בתקופה האחרונה אנחנו עדים לכך כי גם רוכבי אופניים חשמליות מקבלים דוחות בגין רכיבה במהירות גבוהה מידי, זאת על מנת לאכוף את החוקים ולשמור על חיי האזרחים.  
המשך קריאה
לאופניים חשמליות יש יתרונות רבים, אז מה הפלא שהן הפכו לרכב המשלוחים המועדף על עסקים?  
המשך קריאה
הטכנולוגיה המתפתחת מתקדמת בצעדי ענק. מעניין לראות את התהפוכות שעברו חפצים שונים במהלך ההיסטוריה, ולעקוב אחר השינויים שפקדו אותם. בכתבה שלפניכם תוכלו לקרוא על כמה מוצרים כאלה, וללוות אותם בתהליך שעברו.  
המשך קריאה
רציתם לצאת לטיול מהנה? לרכוב בשבילים ולבקר באתרים מעניינים? אין כמו אופניים חשמליות לטיול כזה. צאו ליהנות!
המשך קריאה
קורקינט ממונע, אופניים חשמליים ומכונית שאינה פועלת על בנזין – אלו כלי התחבורה של העתיד
המשך קריאה
אופניים חשמליים נמצאים אצל רב הרוכבים בשימוש יומיומי, חלקם אפילו התרגלו לקיומם ואפילו התמכרו אליהם, כדי לשמור על תקינותם ועל האפשרות להמשיך לנסוע בהם חשוב לתחזק אותם כמו שצריך.
המשך קריאה
נהג רכב? האם קרה לך פעם שנאלצת לעמוד ולהמתין ברכב עד שפקק כלשהו השתחרר ויכולת להמשיך לנסוע? האם יצא לך באותה עת לראות רוכב אופנוע או אופניים שאין לו את הצורך להמתין לשחרור הפקק?
המשך קריאה
1-10 מתוך 68 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה