שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

חיטוב ועיצוב הגוף, כמו בסרטים


איציק דר
 
 

מי מאיתנו לא רוצה לחטב את גופו? הגברים היו רוצים להיות כולם מר עולם עם קוביות בבטן והנשים כדוגמניות על. ובפי כל נישאת הסיסמה המנצחת "עיצוב חיטוב". ותוכניות ל חיטוב ועיצוב הגוף כבר מזמן הפכו לדבר שבשגרה שכל ילד יודע לשנן. רק שבעצם, רובנו פשוט מבולבלים ולא באמת יודעים להגדיר לעצמנו מה באמת אנחנו רוצים ולמה אנחנו זקוקים.

לפני הכל, הגדרות

חיטוב. מה זה בעצם חיטוב ועיצוב הגוף? המילה חיטוב מדברת על היחס שבין כמות השרירים שבגוף שלנו לבין כמות השומן. כמה שיש פחות שומן ביחס לכמות השרירים, כך אנו יותר חטובים ואם תרצו, כמה שהצלחנו להפחית באופן יחסי את כמות השומנים ביחס לשרירים בגוף שלנו, כך הצלחנו יותר במטרת עיצוב חיטוב הגוף.

תזונה

זה נכון לא רק לתחום של חיטוב ועיצוב הגוף ולא רק לאלו מאיתנו שרוצים לשמור על רמה הגיונית של סוכרים וכולסטרול. תזונה נכונה מהווה כ 70 אחוזים ממידת ההצלחה שלנו במטרה של חיטוב ועיצוב הגוף. לא משנה כמה כפיפות בטן וקילומטרז' של ריצה תעשו מדי יום. אם לא תקפידו על תזונה נכונה בתקופת חיטוב עיצוב הגוף, שום דבר לא יקרה ומהקוביות בבטן, תשכחו.

טכניקות ל חיטוב ועיצוב הגוף

האמת היא שיש בלי סוף טכניקות ושיטות שונות אשר לכולן מטרה אחת משותפת – עיצוב חיטוב הגוף. העקרונות הבסיסים החוזרים על עצמם בכל השיטות הם בראש ובראשונה תזונה נכונה תוך הקפדה על האיזון הנכון שבין ירקות ופחמימות וחלבונים. עיקרון בסיסי נוסף אחר הוא אימוני משקולות ואימונים אירוביים. הקפדה על מרווחי זמן קבועים וחזרתיות תוך שימת דגש על יכולות הגוף והשרירים יכולות להוות את כל ההבדל שבעולם שבין מתיחת שרירים להשגת המטרה של חיטוב ועיצוב הגוף.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה