שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

טיפים לבחירת חוג ריקוד לנערות


ubebig@gma
 
 

שנות הנעורים הם השנים בהן מצד אחד הגוף מתפתח ומשתנה ומצד שני שנים בהן יש מרץ ומתחילים לפתח טעם אישי בנושאים רבים כאשר מוזיקה הוא אחר מהם. חוג ריקוד לנערות מאפשר לשלב בין הדברים כך שמצד אחד ניתן ליהנות מתנועה לצלילי מוזיקה שאוהבים ומצד שני ניתן לתת ביטוי לגוף המתפתח, ובמקביל לעצב אותו, לחטב אותו, לשמור על כושר ולשמור על יציבה נכונה. יש מגוון שלם חוגי ריקוד לקבוצת גיל זו כך שכל אחת יכולה לבחור את הסגנון אליו היא מתחברת.

בחירה

זה יכול להיות סמבה, בלט, מחול, היפ הופ, ג'אז, ריקודי בטן והרשימה עוד ארוכה. כיום יש מגוון נרחב של חוג ריקוד לנערות כך שכל שיש לעשות הוא רק להפעיל את הטעם האישי ולבחור. עם זאת הרבה פעמים זו הפעם הראשונה בה נערה נחשפת לסגנון מוזיקה כזה או אחר ועל כן קשה לה להחליט מה יותר מתאים לה. על כן במקום לעמוד במקום ניתן להצטרף למספר שיעורי ניסיון, (אחד בכל סגנון), עד שאותה נערה תמצא את הסגנון שנכון לה.

חיפוש

דרך נוספת לבחור את הסגנון הרצוי היא לעשות חיפוש קצר בגוגל ולהסתכל על סרטוני יו טיוב בהם מוצגים דוגמאות. כיוון שכל סגנון גם מאופיין במוזיקה משלו, אז גם ניתן פשוט לעצום עיניים ולהקשיב למספר סגנונות ולדמיין לאיזה סגנון יהיה הכי כייף לנוע. כלל חשוב נוסף הוא שאין לחשוש מסגנון שלא מכירים כיוון שכיום קיימים כל מיני רמות כך שתמיד ניתן להתחיל מהבסיס ולהתקדם אט אט הלאה.

צרפו חברה

הרבה פעמיים נערות נמנעות מלהגיע לחוגי ריקוד כיוון שהן מתביישות משאר הבנות או שאין להן מוטיבציה. על כן אחד הפתרונות היותר נפוצים הוא להגיע עם חברה. באופן שכזה ניתן לקבל תמריץ וביטחון וגם לצרף עוד אנשים שאובים אל חווית הריקוד. יש לציין שריקוד אינו טוב רק עבור הקורדינאציה והכושר הגופני אלא גם טוב לנפש, יוצר מצב רוח טוב, מגוון את הפעילות השבועית ומאפשר להתחבר אל הצד הרוחני שנמצא אצל כל אחד ואחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה