שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

לפני שבירת הכוס שוברים שיאים – אימוני כושר לחתונה


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

מהרגע שבו התארסתם, אתם מוצאים עצמכם בלא מעט ארגונים: מדידות, טעימות, רשימות מוזמנים וטלפונים לא פוסקים לשלל ספקים. בין כל הארגונים, מצטרפת לה מטרה נוספת שהצבתם לעצמכם: להגיע אל האירוע שלכם בשיא! אימוני כושר אישיים לפני החתונה הם כל מה שאתם צריכים כדי להוריד את הקילוגרמים המיותרים ולהפיג מתחים.

 

השמלה לא עולה? היא עוד תעלה!

מה מייחד אימוני כושר אישיים המיועדים לזוגות לקראת החתונה? אופי האימונים! כל מאמן אישי לפני שיבנה לכם תכנית, יאתר את הצורך שלכם, יגדיר אתכם את המטרות ורק לאחר מכן יבנה עבורכם את התכנית. במקרה הזה, המאמנים יודעים היטב כי מטרת העל של החתן והכלה העתידיים היא להצר היקפים, לשרוף שומן ולהגיע חזקים ככל הניתן אל אירוע האהבה הגדול שלהם. לא משנה אם השמלה עולה עליך כעת או לא – עם התמדה באימונים היא עוד תעלה!

 

הדרך שלכם להפיג מתחים לפני הרגע הגדול שלכם

הרגע שבו תעמדו בחופה יהיה הרגע המאושר ביותר בחייכם. יחד עם זאת, על מנת להגיע אל הרגע הזה, עליכם לעבוד די קשה: עוד לפני שתקבלו את הטייטל "חתן וכלה", תקבלו את הטייטל "מפיקי אירועים". הדרך אל החופה עוברת בהמון בירוקרטיות, פגישות וארגונים שתצטרכו לעשות על מנת להבטיח כי האירוע שלכם יהיה אירוע האהבה שתמיד חלמתם עליו. התוצאה? לא אחת זוגות מוצאים עצמם מתוחים ולחוצים לקראת האירוע הקרב ובא. הדרך שלכם להתמודד עם מתחים שכאלו? עם אימוני כושר אישיים!

 

כמה זמן לפני האירוע מתחילים להתאמן?

אם כן, כמה זמן לפני האירוע כדאי להתחיל תכנית של אימוני כושר אישיים זוגיים? התשובה לשאלה זו מאד דינאמית. מצד אחד, מומלץ תמיד להניע את הגוף ולהיות בתנועה בלי קשר לאירוע, אך מצד שני, אם מעולם לא התאמנתם, זו אכן ההזדמנות שלכם. בגדול, מהרגע בו התארסתם, כדאי להתחיל בתכנית האימונים שתעניק לכם רגעים זוגיים יפים. שימו לב כי התוצאות יהיו בהתאם לתדירות האימונים שלכם, מידת הרצינות וההתמדה שלכם וכמה זמן יש בין תחילת האימון הראשון ובין אירוע החתונה שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה