שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

מאמן אישי לנשים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

 

אימון כושר אישי שנעשה על ידי מאמן פרטי יכול לאפשר למתאמן להגיע להישגים בתחום הספורט ובעצם לבצע דיאטות או לעצב את הגוף בצורה נכונה על ידי בנייה של תוכנית אימונים יעילה, על ידי מעקב צמוד של המאמן והדבר החשוב ביותר – על ידי מחויבות של המתאמן למאמן להתמדה לביצוע של האימונים לאורך זמן (דבר שבסופו של דבר מבטיח הצלחה חד משמעית).

בחירת מאמן – כיצד עושים זאת?

אז הנה הגעת להחלטה שאת חייבת לשמור על הגזרה שלך והבנת שמנוי לחדר כושר לא באמת גורם לך להרגיש מחויבות לבריאות שלך, אז מה עושים? אחת האופציות המומלצות ביותר שניתן למצוא כיום הוא מאמן כושר שהינו פרטי אך כיצד מוצאים מאמן כזה? רגע לפני שאת מתחילה לחפש אחר ייעוץ חדרי כושראו לחילופין אחר אדם שיעזור לך בהקמה מסוג הקמת חדרי כושר, מומלץ לדעת את הפרטים הבאים.

ראשית כל, אם אינך יודעת להתאמן נכון, אין זה משנה כמה מכשירים משוכללים יהיו בביתך, האימון לא יהיה מקסימאלי ואפקטיבי לגוף. מעבר לכך, יש לשלב בין חדר כושר נהדר בבית לבין מאמן כושר אישי (כמו כן, כמובן שלא חובה להקים חדר כושר בבית זוהי רק אפשרות נוספת ונוחה יותר לביצוע פעילות גופנית).

על מנת להצליח למצוא מאמן כושר ברמה גבוהה חשוב לבדוק האם למאמן זה יש בכלל הסמכה. בישראל לא ניתן למצוא כל כך הרבה מוסדות שעוסקים בהכשרת מאמני כושר (כשהמוסד הבולט מבניהם הוא כמובן "ויינגיט"). כשמחפשים אחר מאמן כושר שיבצע אימון גופני ברמה גבוההיש לבקש ממנו תעודת הסכמה. מעבר לכך, חשוב לבקש המלצות (לחילופין ניתן להגיע למאמן על ידי המלצות מחברים, מכרים, בני משפחה ואפילו על ידי גולשים ברשת האינטרנט). החלק האחרון הוא חלק של ביטוח והוא נועד להגן עלייך כשאת מתאמנת ונפצעת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה