שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

מאמן כושר אישי – לצאת מהנוחות


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

אנו נמצאים כבר שנים רבות בעלייה משמעותית באנשים הסובלים מעודף משקל ויש להתייחס לבעיה זו כמחלה של ממש. ניתן כמובן להאשים את הטכנולוגיה בבעיה זו שהרי ללא חטיפים, אוכל מהיר, טלוויזיה ומחשב אנשים, ככול הנראה, היו מבצעים יותר פעילויות ספורטיביות, אך האם האשמות הללו יועילו לנו? התשובה, סביר להניח, היא לא.

מאמן כושר אישי – הפיתרון המהיר והטוב ביותר

רבים ישאלו (ובמידה מסוימת גם בצדק) למה לי לבחור מאמן כושר ולא לנסות לחסוך את הכסף ופשוט לעשות ספורט לבד או להירשם למכון כושר? התשובה ברורה מאליה. במידה ותחליטו אכן לנסות לבצע ספורט לבד, סביר להניח שהמוטיבציה שלכם תרד לאחר תקופה וחשוב מכך – סביר להניח שהתרגילים אותם תבצעו, תבצעו בצורה לא יעילה ואף מסוכנת לגופכם!

במידה ותחליטו לבחור באפשרות השנייה שהיא הרשמה לחדר כושר, יהיה לכם קשה לשמור על המוטיבציה ובחדר הכושר מאמן הכושר איננו יכול למקד את מלוא תשומת הלב אליכם מכיוון שישנם מתאמנים רבים.

מדוע לבחור במאמן כושר אישי?

אז מהם היתרונות של מאמן הכושר האישי? ובכן, אין זה משנה אם מדובר על מאמן שעסק בהקמה מסוג הקמת חדרי כושר או לא, הדבר החשוב ביותר הוא שאכן מדובר על אדם שעוסק מספר שנים בתחום ובשל כך יש לו ניסיון "וקבלות" (כפי שאומרים) על עבודתו.

אז מהם היתרונות של מאמן אישי? ובכן, ראשית כל, המאמן בונה עבור המתאמן שלו תוכנית אימונים ברורה המתאימה לציפיותיו של המתאמן וכן, לפי יכולותיו הפיזיות והבריאותיות. מעבר לכך, המתאמן איננו יכול "להתחמק" וזה מכיוון שהמאמן פשוט מגיע אליו הביתה (או למקום אחר שקבעו) ומחדיר בו את המוטיבציה עליה דיברנו קודם לכן ואילו החלק האחרון והחשוב ביותר- המאמן בודק באופן קבוע שהלקוח מבצע את התרגילים באופן הנכון והבטוח ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה