שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

מאמן כושר פרטי לשיפור יכולות הגוף


מיכל ז

מיכל ז

 
 

ספורט הוא חיוני חיוני לגוף האדם. בעזרת ספורט ניתן לחזק את הגוף ולהאריך ימים, זאת במידה ומתעמלים באופן קבוע ומשלבים סוגים שונים של אימונים. הרבה אנשים לא אוהבים לעשות ספורט ומתעצלים והרבה מתקשים לשמור על שגרת אימונים, לכן מומלץ לקחת מאמן כושר פרטי שיבנה תוכנית אימונים, יעלה את המשמעת והמוטיבציה וגם ייעץ לגבי התזונה הטובה ביותר.

מאמן כושר פרטי עוזר לטפל בגוף כמו שפסיכולוג עוזר לטפל במוח וכמו שאנשים רבים לא יכולים בלי העזרה של הפסיכולוג כך יש הרבה אנשים שחייבים את עזרתו של מאמן כושר. זוהי למעשה החשיבות של מאמן הכושר, לסייע לכל אדם שקשה לו לשמור על שגרת אימון כשהוא מתעמל לבדו. יחד עם זאת, המאמן מסייע לבצע את כל התרגילים באופן מדויק הרבה יותר.

אימון עם מאמן כושר פרטי מתבצע בבית של המתעמל. כדאי לקנות לבית כמה מכשירים שאפשר יהיה לעבוד איתם, כמו משקולות. אם רוצים ויכולים כדאי להביא לבית מכשירים רציניים יותר, כמו מכשיר ריצה.

אחד האימונים שאפשר לעשות עם מאמן כושר פרטי בבית הוא פילאטיס. פילאטיס הוא אימון אהוד מאוד בקרב נשים וגברים מקבוצות גיל שונות ובמצבים בריאותיים שונים. פילאטיס מתאים לספורטאים שנפצעו, נשים בהריון, קשישים ועוד. קהל היעד אולי מרמז שמדובר באימון פשוט אבל האמת היא שזהו אימון שמביא לתוצאות מדהימות.

פילאטיס עובד על שרירי הגוף תוך התמקדות על שרירי הליבה והוא מאפשר לבצע פעולות יומיומיות עם מינימום שחיקה של הגוף. בנוסף, האימון עוזר לשפר את היציבה.

חוץ מהעניין הפרקטי, פילאטיס עוזר גם לחטב את הגוף. לעומת אימונים אחרים שמחזקים שרירים ומכווצים אותם כדי לחטב את הגוף, הפילאטיס מאריך אותם וכך לא רק הופך את הגוף למחוטב יותר אלא גם משפר את מידת הגמישות שלו.

אפשר למצוא פילאטיס בשתי צורות עיקריות: פילאטיס מכשירים ופילאטיס רצפה. אם רוצים תוצאות מהירות יותר כדאי לעשות פילאטיס מכשירים כיוון שמהכשירים איתם מתאמנים מגבירים את ההתנגדות לגוף בכל תרגיל. האימון עם המכשירים גם מומלץ למי שהשליטה שלו בשרירי הליבה היא נמוכה יותר כי המכשירים עוזרים לבצע את התרגילים בצורה נכונה.

צריך לשלב עם פילאטיס מכשירים גם אימונים ששורפים שומנים לכן כדאי להתייעץ מאמן פרטי שיודע איזה אימון ישתלב הכי טוב. האימונים הכי נפוצים לשריפת שומנים הם ריצה וספינינג אבל בגלל שאלו אימונים מונוטוניים הרבה אנשים לאימונים מעניינים יותר, כמו קיקבוקסינג. יש מבחר גדול, כל שצריך לעשות זה לבחור ולהתמיד לכל החיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה