שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

מאמן כושר פרטי לתוכנית אימונים מושלמת


מיכל ז

מיכל ז

 
 

פילאטיס הוא אימון כמו כל אימון אחר מהבחינה הזו שיש בו התייחסות לאנטומיה ולכל תרגיל יש מטרה מאוד חשובה. עם זאת, פילאטיס שונה מכל אימון אחר שמחזק את השרירים ומחטב את הגוף- בעוד שתרגילי כוח אחרים (הרמת משקולות, למשל) מכווצים את השריר, הפילאטיס מאריך ומגמיש אותו וזה היתרון העצום שלו. בעזרת הארכה של השרירים כל הפעולות היומיומיות הופכות לקלות יותר בעבור הגוף וכך הוא נשחק בצורה המינימלית ביותר.

במהלך אימון פילאטיס אפשר לראות שיש דגש על איכות ולא כמות, כלומר אין צורך להגיע למכסה כלשהי של חזרה על כל תרגיל אלא לבצע את התרגיל בצורה מדויקת, גם אם החזרה מועטה. בדרך זו מונעים שחיקה של הגוף בזמן האימון. באימון יש דגש על נשימה נכונה (שאיפה מהאף ונשיפה מהפה) ועל ריכוז שעוזרים לדייק בתרגילים.

יש שתי צורות לפילאטיס: פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרון או רצפה. באימון פילאטיס תמיד יש שימוש בכלים כלשהם שעוזרים להגביר התנגדות לגוף, אבל פילאטיס מכשירים הוא אימון שמתבצע עם מכשירים מאסיביים ומקצועיים שעוזרים למתעמלים מתחילים לבצע את התרגילים בצורה מדויקת.

פילאטיס מכשירים הוא הנפוץ ביותר בקרב מתאמנים חדשים כי הם מתקשים לבצע את התרגילים השונים. למעשה, כדאי למתחילים שיעשו פילאטיס עם מכשירים עד שיהיו להם השליטה והאיזון בגוף.

אפשר לעשות פילאטיס מכשירים או מזרון במכוני כושר או בסטודיו המכוון אך ורק לפילאטיס. אם התעמלות בקבוצות לא נוחה אפשר לקחת מאמן כושר פרטי ולהתעמל איתו בבית.

אימון עם מאמן כושר פרטי הוא יעיל לכל מי שרוצה מי שישגיח עליו במהלך כל האימון. בנוסף, מאמן כושר פרטי עוזר לשמור על המשמעת והמוטיבציה. המאמן עוזר בצורה שהיא חשוב יותר מאשר עזרה פיזית והוא עוזר לעשות שינוי באורח החיים מקצה לקצה כך שהוא משנה את גישתו של המתעמל לספורט ומשנה את תפיסת הגוף שלו. הבונוס הגדול במאמן כושר פרטי הוא העצות הרבות לגבי תזונה נכונה שתייעל את תוכנית האימונים.

יש לציין כי פילאטיס לבדו לא מספיק כדי להיות בריאים יותר. יחד איתו ועם תזונה נכונה חייבים לעשות אימון שעוזר לשרוף שומנים, כמו ריצה, הליכה מהירה, אירובי וכדומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה