שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

מדריך לווינר


סנונית

סנונית שירותי תוכן

http://snunitcontent.co.il/

 
 

 

אם אתם אוהבים ספורט וגם אוהבים להמר, יש מצב שאתם כבר מכורים לווינר. אם עדיין לא הכרתם את העולם המרתק של הימורי ווינר, הנה כמה פרטים עליו. ישנם מספר רב של סוגי תוכניות ווינר, אשר מופעל ע"י הטוטו. בין המשחקים אפשר לציין את ווינר16 רגיל, ווינר מיליונר, ווינר עולמי, ווינר ליין, ווינר מחצית, ווינר טופ, ווינר ביג ועוד.

כמו שאתם מבינים, ישנם משחקים אשר מתאימים לכל אחד ואחד, וזה בעצם אחד היתרונות הגדולים של עולם הווינר – העובדה שהוא מאפשר לכל מי שמעוניין למצוא בדיוק את שיטת המשחק האהובה עליו. אפשר להמר על משחקי ספורט שונים ומשונים, מכדורגל וכדורסל, כמובן, בארץ ובעולם, ודרך משחקים אחרים פחות פופולריים מכל מיני סוגים שונים.

ההימור נעשה עפ"י כללי המשחק בכל אחד מהמשחקים השונים וצריך לנחש הימורים שונים כמו תוצאות המשחק, מבקיעי השערים אם מדובר במשחקי כדורגל, הפרשי הסלים אם מדובר במשחקי כדורסל ועוד. ההימור נקבע עפ"י שער מסויים אותו מחליטים אנשי הווינר, בהתאם להערכות שלהם לגבי הסיכויים. אם אתם מצליחים לנחש נכון אתם יכולים להרוויח את הסכום המוצע עפ"י יחס ההימורים, בהתאם לסכום שהשקעתם.

כדי להשתתף בהגרלות הווינר ניתן לשלוח טופס ווינר למגוון רחב של תחנות הפזורות ברחבי הארץ. כמו כן ניתן לבצע שליחה באמצעות אתר אינטרנט ואפליקציית סלולר המיועדת לכך. אם אתם לא בטוחים כיצד לנחש או אם אתם מתלבטים בין תוכניות ווינר שונות, אתם יכולים להיעזר במגוון רחב של אתרים ומומחים אשר מציעים המלצות ווינר.

אם אתם רוצים בכלל לשכוח מהנושא כולו ורק להשתתף בהגרלות, אתם יכולים להצטרף לחברות שמציעות השתתפות במועדון ווינר קבוצתי, כלומר אפשרות להשתתף בהגרלות ובניחושים השונים ללא שתצטרכו למלא כלל את הטפסים – מישהו כבר יעשה זאת עבורכם, בד"כ מומחה בתחום הספורט, ובנוסף תהיו שותפים גם בזכיות של האנשים האחרים.

השיטה עובדת כמו מועדון לוטו – כל אחד מהמשתתפים מקבל רק חלק מהזכיות בטפסים שנשלחים עבורו והסכום שנשאר מחולק בין שאר חברי המועדון, בהתאם לכללים של כל מועדון ווינר שכזה. אז שיהיה לכם בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה