שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2476
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

משלוחים עם אופניים חשמליות


cohen arik

כהן אריק

 
 

בעידן המודרני אין כמעט אדם או משפחה שלא נעזר בשירותי שליחויות. אם בעבר היינו הולכים לחנויות או מחכים בתור במשרדים שונים, כיום יש שירותים רבים שאפשר לבצע דרך האינטרנט והחברה מתחייבת לשלוח את המוצר עד לבית הלקוח. זה עובד גם הפוך. אם אנחנו אלו שצריכים לשלוח מסמך בדחיפות או להעביר חבילה קטנה ליעד אחר, אפשר להתקשר לאחת מחברת השליחויות ולהזמין את השירות בקלות ובמהירות.

ומה מבחינת חברת השליחויות?

בשל השינויים הגדולים בהרגלי הצריכה של הציבור, עלה בהתאם הצורך בחברות שליחויות שיחלקו את החבילות והמעטפות השונות. את המשלוח יכלו החברות לבצע עד היום באמצעות שתי דרכים עיקריות: רכב הובלות או אופנוע. עכשיו יש גם אפשרות שלישית, והיא באמצעות אופניים חשמליות.

מה היתרונות של אופניים חשמליות עבור משלוחים?

בשל מגבלת המרחק והמהירות, אופניים חשמליים משמשים בעיקר למשלוחים בתוך העיר, ואכן חברות רבות החלו להשתמש באופניים המונעים על חשמל במקום כלי אחרים, בשירות משלוחים עירוני.

כאשר מחזיקים צי כלי רכב אשר נוסע כל יום קילומטרים רבים, אין מנוס מביצוע טיפולים רבים ותיקונים. המשמעות היא הוצאה כספית גבוהה לחברת המשלוחים. לעומת זאת, אופניים חשמליים אינם דורשים טיפולי תחזוקה מורכבים והם גם אמינים ויכולים לשמש את השליח בבטיחות, אם נוהגים לפי הכללים.

מעבר להוצאה על טיפולי תחזוקה ותיקונים, יש חיסכון כספי נוסף שאי אפשר להתעלם ממנו וזה החיסכון בדלק. אופניים אלו נוסעים על סוללת ליתיום נטענת, ללא צורך בדלק כמו אופנועים או רכבים. אם לוקחים בחשבון את מחירי הדלק הגבוהים בארץ, אין ספק שמדובר בחיסכון כלכלי משמעותי לחברה.

אופניים חשמליות - יתרון נוסף הוא האפשרות להגיע לכל כתובת בקלות ובמהירות, בלי להיות מושפעים מהעומס בכבישים העירוניים. בנוסף, בערים כמו תל-אביב או ערים צפופות אחרות עם מצוקת חנייה, השימוש בשירותי שליחויות עם אופניים במקום רכבים, חוסך זמן רב וכסף גם בחיפוש אחר חניה בכל יעד ויעד.

היתרון הגדול ביותר הוא כמובן המעבר לרכב ירוק. כל חברת שליחויות אשר חרטה על דגלה את הרצון לדאוג לסביבה, תעדיף לשנע את המשלוחים באמצעות אופניים חשמליים, הנחשבים לידידותיים לסביבה, במיוחד אם משווים אותם לרכבים מונעי בנזין ואופנועים.

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה