שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2225
מאמרים: 7183
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

מתעצמים בעצמאות בתחבורה ירוקה


cohen arik

כהן אריק

 
 

אנשים עם מוגבלויות שונות מתמודדים היום בצורה נוחה וגמישה, ניתן לראות לקויות אפילו קשות מאוד שגם איתם מתמודדים בעצמאות, עיוורון, חרשות וקשיים בניידות הינם רק חלק מהלקויות להם נמצאו פתרונות בעידן המודרני, אבל ללא ספק אחת המהפכות של העידן החדש זה המהפכה שהביאה אתה הקולנועית.

הקולנועית הינה מהפכנית בכל מה שקשור לניידות, היא מגיע בגדלים שונים, היא מאפשרת ניידות נוחה וגמישה בשל העובדה כי היא קלה ופושטה לתפעול, כך שהיא הופכת כל יציאה מהבית לפשוטה, הצורה בה היא מופעלת והאנרגיה עליה עובדת הקולנועית לא דורשת סכום גדול של מחיר, ניתן לנסוע מרחקים גדולים מבלי לבזבז עליות גבוהו. של מחיר, פשוט לנסוע בקלות ובמהירות ובמחיר זול במיוחד.

 כשרוצים ליצור תנאים נוחים יותר ניתן ליצור מעלון שמאפשר לעלות עם הקולנועית עד לפתח הבית, כך ניתן ליהנות מכל התנאים גם לנסוע בקולנועית ובאופניים חשמליות ברחוב ולא להתאמץ לצאת החוצה, ניתן לשלב עם כיסא גלגלים חשמלי כך ניתן להגיע לכל מקום בקלות וביעילות, ניתן לראות כי נסיעה באמצעות קולנועית הפכה אכן את חייהם של מוגבלים רבים לשונים.

כך המשפחה המורחבת והידידים פטורים מללוות את הקרוב הנכה לכל מקום, ניתן כך להגיע למקומות מרוחקים בקלות וביעילות ולאפשר לכל אחד ממרכיבי החיים0 להגיע אל המקסימום, ללא ספק רעיון הקולנועית ואופניים חשמליים הינו אחד הרעיונות המובילים בכל מה שקשרו לכלי רכב ממונעים חשמליים, הם נותנים תא המינימום שהוא המקסימום ניידות ביעילות ובמהירות לכל מקום ובכל זמן.

 נראה כי בשנים האחרונות הרחובות התמלאו באנשים מבוגרים ובנכים הבוחרים לחיות נכון וטוב יותר באמצעות הקולנועית, הם למדו לבחור נכון ולנסוע בקלי קלות לכל מקום ובכל עת, להכיר את התנאים הנוחים ביותר בתנאים המוגבלים שלהם, לבחור את לוח הזמנים שלהם, את ההעדפות והכי חשוב להמשיך לחיות חיים של פרטיות, חיים של בחירה עצמאית וחיים שהמושכות זוב אצלם בידיים בכל עת ובכל שעה, ערוץ שרק הקולנועית מאפשרת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה