שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> ספורט -> ספורט כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
ספורט כללי
 

ציוד לביליארד


און יבין
 
 

ציוד לביליארד

מקומות שונים בישראל בעיקר במרכז הארץ משווקים ציוד לביליארד, חלקם הגדול עוסק יותר ביבוא אישי של הציוד הכולל שולחנות סנוקר, מקלות סנוקר וכמובן כדורים, חלקם האחר של משווקי הציוד הינו גם יצרן עצמי במה שקרוי מפעלים משפחתיים כאלה שהיו שייכים עוד כמה דורות קודם לכן במשפחתם .

בבואכם לרכוש ציוד לסנוקר יש להתחשב במספר גורמים, לאחר שיש ברשותכם כמובן את הנתונים הכלכליים אותם תרצו להשקיע בפתיחת מועדון סנוקר, את גודלו ואת כמות השולחנות בו תרצו לאכלס בתוכו, חשוב שתעשו סקר שוק של המקומות בהם תוכלו לרכוש את הציוד הנדרש, כל מקום מציג איכויות שונות, רמות שונות של עץ וכמובן הצעות מחיר משתנות החל ממקלות סנוקר שונים וכלה בכדורי סנוקר .

בעידן שבו המידע הזה הוא בר השגה בזכות האינטרנט, תוכלו לעבור מיבואן, משווק אחד למשנהו מבלי לגרור עצמכם לאולמות התצוגה לפני שקיבלתם החלטה וסיננתם מקומות בהם אכן תרצו לבקר וכך תחסכו זמן וכסף רב לפני הרכישה עצמה שכן זה לא פחות חשוב בהקמה של עסק ובכלל, למי יש זמן לבזבז זמן ?

כיצד רוכשים ציוד ביליארד ?

אז נסעתם לאולם תצוגה, עכשיו איך תדעו להבדיל בין שולחן איכותי ומקצועי לבין שולחן סנוקר יפה שאינו מקצועי ונעשה עפ"י אמות מידה נוקשות ואיכותיות כפי שדורש משחק ביליארד ? ובכן כמה כללים חשובים בשולחנות הסנוקר, ישנם מספר גדלים במשחק ביליארד, חלקם למקצוענים והינם שולחנות גדולים ורחבים מהשאר, הבדל נוסף הינו בכיסים, אותם חורים אליהם נשאבים הכדורים לאחר החבטה, יש לראות שבשולחנות מסוימים הכיסים מרופדים בכיסויי עור עמידים, החלק האחר מצופה בפלסטיק חובבני ובחלקם גם ישנה תעלה שמחזירה לראש השולחן סנוקר את הכדור, השיש שמתחת לריפוד הירוק הינו חשוב ביותר, איכותו של השיש מהווה את תנועתו המהירה והחלקה של הכדור סנוקר, חלק אחר של שולחנות ביליארד יצופה בחומרים פחות איכותיים או בשיש דק וזול ולא זה המקובל אצל המקצועיים .

בלכתכם לאולמות התצוגה בקשו מהמוכרים הסבר על כל אותם מרכיבים ואפשר אפילו לרדת לרזולוציה שבה תישאלו מהיכן יוצר וגולף העץ של המקלות ועד לארץ הייצור של כיסי השולחן .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה